Boncuk kaynak kullananlar ne şekilde yapılıyor kullanımı kolay mı?

H

Haninincisi

Forum Okuru
Boncuk kaynak kullananlar ne şekilde yapılıyor kullanımı kolay mı?

Boncuk kaynak kullananlar melek kadınlar kulübü boncuk kaynak yaptıranlar forum'da.​

Arkadaşlar boncuk kaynak yaptırmak istiyorum bir arkadaşım yaptırmış ben de size danışmak istedim nasıl zor mu çok işlem gerektiriyor mu boncuk kaynak? Saçlarım da biraz az boncuk kaynaktan memnun kalan çok sanırım ama ben memnun kalır mıyım bilemiyorum tâbi. Boncuk kaynak ne şekilde yapılıyor nasıl kullanılmalı? Boncuk kaynak kullananlar yaptıranlar fikirlerinizi bekliyorum.

Merhabalar
Kaynak kullanımı dikkat özen isteyen bir konu arkadaşım. Yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Eğer boncuk kaynak düşünüyorsanız işini iyi bilen bir kuaföre yaptırmanızda fayda var tabii ki asıl önemli olan nokta yaptırdıktan sonra bunun kullanımı. Şimdi dilerseniz boncuk kaynak hakkında birkaç konuya değinelim. En çok sorulan sorulardan birisi boncuk kaynak saça zarar verir mi? Boncuk kaynağı asıl zarar veren şey yüksek ısılı fön makinesinde ya da maşa'yı uzun süre tutmak kaynağın zarar verebilirim saçlarınızdaki boncuk kaynağın kullanım süresi yaklaşık 9 ay kadardır. Bu süreyi aşmamak ya da saçlarınızın bakımını ihmal etmek kötü bir görüntüye bakımsız bir görüntüye sebep olabilir. Boncuk kaynak işlemi yapılacaksa eğer bu işi profesyonel birinin yapması gerekir bilinçsiz ve bilmeyen birisi bu işlemi yaparsa saçlar ciddi anlamda zarar görebilir. Kaynak saç yaptırdığınızda saçlarınızı günaşırı yıkayabilirsiniz.

Kaynak saç yaptırmayı düşünüyorsanız eğer bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. "Kaynak saç yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler" konumuzu inceledikten sonra bu konuda daha fazla hakim olacaksınız.

Geri