Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Boncuklu örtü modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

örtü modelleri boncuklu örtü modelleri boncuk boncuktan yapımı boncuklu yapımı
    Birkaç senedir boncuklu modeller revaçta.Artık çeyizlere,evlere genelde boncuklu olan modeller hazırlanıyor.Gayette şık ve güzel duruyor,göze hitap ediyor.Size birkaç model fikride bizden.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Boncuklu örtü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Örtü Modeli

Dantel Örtü Modeli

dantel örtü modelleri
  2. boncuklu bohça modeli

boncuklu bohça modeli

boncuklu bohçalar boncuklu bohça modelleri boncuk işi bohça boncuk işi modelleri örnekleri netten alıntı
  3. Nazar Boncuklu Bohça Modeli

Nazar Boncuklu Bohça Modeli

boncuklu bohça modelleri bonçuklu bohca boncuklu bohça örnekleri nazar Sizlere benim çok hoşuma giden nazar boncuklu bohça modeli örneğini paylaşmak istiyorum.Kız beşikte çeyiz sandıkta diyerekten böylesi güzel ve kem gözlere inat bohça modelini yapmak isterseniz işte model:)
  4. Dantel Yatak Örtü Modelleri

Dantel Yatak Örtü Modelleri

dantel yatak örtüsü modelleri örgü yatak örtü, modelleri,renkleri, nasıl örülüyor, dantel yatak örtü modelleri buradan bulabilirsiniz Yatakları görünce aklıma direk uyku geliyor. Acaba bu aralar az mı yatıyorum desem. Zaten kimse çok yattığını kabul etmez. Hep bi 5 dakka daha da yatsak diye düşünürüz. Yataktan kalktıktan sonra da e işleri bizi bekler. Yatağımızı da ilk olarak toplarız....
  5. Açıklamalı Boncuklu Atkı Modeli

Açıklamalı Boncuklu Atkı Modeli

boncuklu atkı modelleri, atkı modelleri 2014, açıklamalı atkı modelleri Açıklamalı atkı modellerini sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Havaların serinlediği ve sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde artık örgü işlerini ele almanın zamanı geldi. Benim gibi sizde aynı fikirdeyseniz sizlere bayanlar için çok şık ve yapılışı bir o kadar pratik boncklu atkı örneğini ve modelin açıklamalı...

Sayfayı Paylaş