1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Boncuklu örtü modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

örtü modelleri boncuklu örtü modelleri boncuk boncuktan yapımı boncuklu yapımı
    Birkaç senedir boncuklu modeller revaçta.Artık çeyizlere,evlere genelde boncuklu olan modeller hazırlanıyor.Gayette şık ve güzel duruyor,göze hitap ediyor.Size birkaç model fikride bizden.

Boncuklu örtü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dantel Örtü Modeli

Dantel Örtü Modeli

dantel örtü modelleri
  2. boncuklu bohça modeli

boncuklu bohça modeli

boncuklu bohçalar boncuklu bohça modelleri boncuk işi bohça boncuk işi modelleri örnekleri netten alıntı
  3. Nazar Boncuklu Bohça Modeli

Nazar Boncuklu Bohça Modeli

boncuklu bohça modelleri bonçuklu bohca boncuklu bohça örnekleri nazar Sizlere benim çok hoşuma giden nazar boncuklu bohça modeli örneğini paylaşmak istiyorum.Kız beşikte çeyiz sandıkta diyerekten böylesi güzel ve kem gözlere inat bohça modelini yapmak isterseniz işte model:)
  4. Dantel Yatak Örtü Modelleri

Dantel Yatak Örtü Modelleri

dantel yatak örtüsü modelleri örgü yatak örtü, modelleri,renkleri, nasıl örülüyor, dantel yatak örtü modelleri buradan bulabilirsiniz Yatakları görünce aklıma direk uyku geliyor. Acaba bu aralar az mı yatıyorum desem. Zaten kimse çok yattığını kabul etmez. Hep bi 5 dakka daha da yatsak diye düşünürüz. Yataktan kalktıktan sonra da e işleri bizi bekler. Yatağımızı da ilk olarak toplarız....
  5. Boncuklu salon ortu modelleri

Boncuklu salon ortu modelleri

boncuklu salon takimlar boncuklu salon takimi ornekleri boncuklu salon ortuleri salon ortu takimlari burada melekler Merhaba Melekler, Yillardir kusaktan kusaga gecen evimizde ortu dantel ortme gelenegi gunumuze kadar geldi, ve devam edecege benziyor, Simdiki gibi hazir modern ortuler olmadigi icin, eskiden annelerimiz el emegi goz nuru dantellerini orer, televizyonlarin ustlerine kadar...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş