Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle paylaşmanızdır.

Bora Duran-Duman duman hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri
Bora Duran Umut Şarkı Sözü Bora Duran Umut şarkı sözleri Bora Duran Umut şarkısı sözü Yetenekli müzisyenlerimizden Bora Duran'a ait Umut adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bora Duran Umut Şarkı Sözü Bora Duran Umut Şarkı Sözü
Bora Duran Umut Şarkı Sözü lazım bana bu şarkıyı çok seviyorum ve kesinlikle öğrenmem yani ezberlemem şart kızlar.
Soru-Cevap 1
Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri Meleklerimize Bora Duran Beni Öldürdün Şarkısı Sözleri
bora duran beni öldürdün bora duran beni öldürdün şarkı sözleri bora duran beni öldürdün sözleri 2011 yazında radyolarda ve internette Gül Senin Tenin şarkısıyla büyük bir çıkış yapan Bora Duran'ın Beni Öldürdün adlı şarkısının sözlerini...
Yerli Şarkı Sözleri 1
Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri
Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bora Duran-Duman duman Bora Duran-Duman duman
Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her...
Yerli Şarkı Sözleri 0