Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.130
  Beğenilen Mesajlar:
  1.157
  Ödül Puanları:
  113

  Borç Yapılandırması ne zaman

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  vergi yapılandırması ne zaman yapılandırma ne zaman son vergi borcu yapılandırma 2011 borç 2011 borç yapılandırması 2011, borç yapılandırması ne zaman olacak, borç yapılandnırması nasıl olacak, borç yapılandırması kapsamı, gibi aklınıza takılan sorulara cevap vermeye çalışalım.
  < Konu Resmi..>

  Borç yapılandırması 2011 Yılının Mayıs Ayının 2. gününde son bulacak. Yani sizler 02 Mayıs 2011 tarihi mesai bitimine kadar yazılı olarak bağlı bulunduğunuz vergi dairesi, ssk müdürlüğü, bağkur, belediyeye borcunuz varsa belediyeye baş vurmak zorundasınız.

  Kanun kapsamında yapılandırılan borçların ilk taksit ödeme süresi içinde tamamen ya da ikişer aylık dönemler halinde azami 18 eşit taksitte ödenmesi mümkün olacak. İlk taksidin ödeme süresi de, 31 Mayıs 2011 mesai saati bitiminde sona erecek.

  Borçlular isterlerse 6, 9 ve 12 eşit taksit seçeneklerini de seçebilecek.


  Taksitle yapılacak ödemelerde 6 eşit taksite 1,05, 9 eşit takside 1,07, 12 eşit takside 1,10, 18 eşit taksite de 1,15 katsayıları uygulanacak. Belirlenen tutarlar, katsayılar ile çarpılacak ve bulunan tutar, taksit sayısına bölünmek suretiyle ikişer aylık dönemler halinde ödenecek taksit tutarları hesaplanacak.
  Borçlular, tercih ettikleri taksit süresinden daha uzun bir sürede ödeme yapamayacak.
  Kredi kartıyla yapılan ödemeler de taksitli ödeme sayılacağından, bu şekildeki ödemelerde de katsayı uygulanacak.


   
Borç Yapılandırması ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Borç

  Borç

  Borçlu olduğunu görmek sıkıntı ve zillete, Borç ödediğini görmek sıkıntıdan kurtulmaya, akraba ziyaretene ve zor olan şeyin kolaylaşmasına; hac mevsiminde ise hacca gitmeye, Vadesi dolan borcu ödemek zekatını vermeye; diğer durumlarda olursa namaz kılmayya, Borçlu olmadığı halde borcu olduğun görmek helal kazanca yahut hayır yapmaya delalet eder.Kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek...
 2. ne zaman ilahisi

  ne zaman ilahisi

  ne zaman ilahisi sensin ismi baki olan ilahisi sensin ismi baki olan sözleri aşık yunus seni ister ne zaman anarsam seni kararım kalmaz Allahım senden gayrı gözüm yaşı kimseler silmez Allahım. Sensin ismi baki olan Sensin dillerde de okunan Snin aşkına nadokunan kendini bilmez allahım. Aşık yunus seni ister Lutfeyle cemalin gösrter Cemalin gören aşıklar Kendini bilmaz Allhım...
 3. ne zaman çatlar?

  ne zaman çatlar?

  merabalar...polikistikoverim var dolayısıyla yumurtlama olmuyor...klomen kullandım..dün doktora gittiğimde sağda ve solda iki tane 17 mm yumurtacıklarım olmuşyupishamile kalmış kadar sevindim çünkü buda bi gelişmedir dimi...şimdi doktorcum bana bugün ve cumartesi ilişki önerdi..cuma günü yani yarın yine gidicem olmazsa pazartesi tekrar... benim sormak itediğim ne zaman çatlar bu...
 4. kiracı aidat borcunu ödemezse ne yapmak lazım?

  kiracı aidat borcunu ödemezse ne yapmak lazım?

  Bir kiracımız var evlere şenlik, papaz olmak üzereyiz. Aidat borcu varmış yönetim haber verdi. Şimdi ben ne yapsam nasıl davransam ?

Sayfayı Paylaş