Borcun Kaynakları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Borcun Kaynakları
borcun kaynakları borcun kaynakları nelerdir 5. Borcun Kaynakları: 5.1 Hukuki İşlem : Araba Alımı
5.2 Haksız Eylem: Kişinin arabasına çarpmam Haksız eylemdir.

5.3 Nedensiz Zenginleşme: Babamın ölümünden sonra arabasını kullanmak

Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ? GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?
Kızlar selamlar ben evli değilim ve e devlet şifresi alarak baktım 3 bin tl gibi gss borcum olmuş. Ben şimdi bu borcu ödemek zorunda mıyım ? Bir kaç yerde yapılandırma yaparak gss borcum için gelir testi vs yaptırmam gerektiği yazıyor. Tam olarak...
Bilmedikleriniz 5
Borcum var hacca gidebilirmiyim? Borcum var hacca gidebilirmiyim?
Sual: Biz borçlu bir aileyiz. Borçlarımızı ödemeden umreye veya hacca gitmek doğru mu? CEVAP Borçlarınızı ödemeden hacca, umreye ve başka yerlere gitmek doğru olmaz. Buna rağmen gidenler, istifade edeceğim derken zarar görür, yani kaş yapayım...
Tüm İslami Bilgiler 0
Oruç ve namaz borcu olan kız borcunu ödemeden evlenemez doğrumu? Oruç ve namaz borcu olan kız borcunu ödemeden evlenemez doğrumu?
Sual: (Oruç veya namaz borcu olan kız, borçlarını ödemeden evlenemez) deniyor. Bu doğru mu? CEVAP Hayır, doğru değildir. Evlenince kocasından izinsiz nafile oruç tutmak uygun olmadığı için, belki oruç borcuyla kocasının evine gitmemeli denmiş...
Tüm İslami Bilgiler 0
Flaş Flaşş  Kredi Kartı Borçlarınızı Kapatıyoruz!! Flaş Flaşş Kredi Kartı Borçlarınızı Kapatıyoruz!!
www.tumkartlartaksit.com Flaş Kredi Kartı Borçlarınızdan Nasıl Kurtulursunuz ? 1-Kredi kartı borçlarınızın tamamını biz kendimiz kapatıyoruz!!! 2-Asgari ödemeleri Faizleri Sonlandırıyoruz...
Kadınlar 0
Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler? Kimler GSS Prim Borçlarını Sildirebilirler?
gss prim borcu sildirme, gss borç sildirme, gss prim borcu olanlar Sevgili melekler, sistemin tam olarak oturamaması sebebiyle zaman zaman 25 yaşından küçük öğrencilere GSS prim borcu çıkmaktadır. Bu durumlarda SGK'ya başvuru hakkı...
Yararlı Linkler 0