Etiketler:
 1. tesadüf

  tesadüf Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Şubat 2010
  Mesajlar:
  6.358
  Beğenilen Mesajlar:
  1.945
  Ödül Puanları:
  0

  Boş duvarlarınız değerlensin

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

  Giriş dekorasyonu Aynalı ayakkabılık modeli

  Büyük bir girişiniz varsa ve değerlendirmek istiyorsanız boş duvarınıza böyle bir köşe hazırlayabilirsiniz. Hem aynalı hemde oturma alanı olan bu yer aşağıdaki seppetleri ielde size depolama alanı sağlayacak.

  < Konu Resmi..>   
Boş duvarlarınız değerlensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Değerleme oranı % 4.54

  Değerleme oranı % 4.54

  Gelir İdaresi, bu yılın 3. geçici vergi döneminde uygulanacak yeniden değerleme oranını yüzde 4.54 olarak tespit etti. Gelir İdaresi Başkanı Osman Arıoğlu imzasıyla yayımlanan sirkülere göre, geçici vergide de ihtiyaç duyulan yeniden değerleme oranı, 2007'nin 3. geçici vergileme döneminde yüzde 4.54 olarak uygulanacak. AA
 2. Boş

  Boş

  İçi boş kap temiz olursa gelecek rızka, kirli olursa hüsnükuruntuya ve amel işlemekte gösterilen ilgisizliğe delalet eder.
 3. Çeyiz sandığınız değerlensin

  Çeyiz sandığınız değerlensin

  Çeyiz sandığından orta sehpa Çeyiz sandığı kullanım alanı Çeyiz sandığını yer sıkıntısı olur sebebi ile almadım. Bu örnekte çeyiz sandığından orta sehpa örneği sergilenmiş. GErçekten hoş olmuş. Sandıkları değerlendirmek için iyi bir fikir olabilir.
 4. Eski şifonyeriniz değerlendin

  Eski şifonyeriniz değerlendin

  Yenilenen mobilyalar Eski mobilyaları boyama Mobilyalarınızı boyayıp yep yeni bir görünüme kavuşturmanız mümkün. ESki bir şifonyeriniz varsa çok hoş bir çocuk odası dolabı olabilir. Eskiyi değerlendirmekte ayrı bir saant olsa gerek. Dekorasyonda önce ve sonra için güzel bir örnek. yenilenen mobilyalar hoş olmuş.
 5. Boş Duvarlarımızı Dekore Edelim!

  Boş Duvarlarımızı Dekore Edelim!

  Duvar dekorasyon değişimi zaman zaman gerçekleştirmeyi arzuladığımız değişimler arasında kendini göstermektedir. Sizler için duvarlarda farklı bir alan yakalama düşüncesi dekorasyon değişiminde ekonomik çözüm arayışınızda ya da diğer dekor ürün değişimleri gerçekleştirmeniz durumunda başvurduğunuz dekorasyon değişimleri arasında yer almaktadır. Dekorasyonlarınızda duvarlarınızda bir değişim...

Sayfayı Paylaş