1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boşanan kadınlar mutlu mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Püfff yaklaşık 5 ay önce eşimden boşandım. İşyerimdeyim çalışıyorum çouğumda yok. Ama sanki hayatta birşeyler eksik gibi. Benim durumda olan ve şiddetli geçimsizlik bahanesi ile boşanan kadınlar mutlu mu ? Ne yapsam hayattan zevk alamıyorum. Para sorunda yok eskiyi birazda özlüyor gibiyim. Ben niye böyleyimyaaa off offff. Ne öneriyorsunuz hanımlar tecrübelerinizi paylaşın benimle

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Zaman herşeyin ilacıdır bunu unutmayın.Hayat her şekilde yaşamaya değer ve çok kısa.Güçlü olmayı öğrenin ve dul kadınlar adlı konumuzu bir gözden geçirin.Hayatınızda mutluluklar dileriz...

Boşanan kadınlar mutlu mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Olmayı Biliyor muyuz?

Mutlu Olmayı Biliyor muyuz?

bencil olmayı öğrenmek MUTLU OLMAYI BİLİYOR MUYUZ? Yazan: Patricia Muradi Elimizdekilerle mutlu olmayı biliyor muyuz? Zannederim cevap ‘Hayır’ olacaktır. Sahip olamadığımız ne varsa bunların eksikliğini hisseder ve elde etmek için çaba harcarız. Kuşkusuz önemli bir özelliktir istenilen şeylere ulaşmak yolunda savaş vermek. Elde etme isteği bizi canlandırır, önümüze bir hedef koyarak bu...
  2. Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Hayatınızdan keyif alarak mutlu bir yaşam geçiriyor musunuz?:) Mutlu olmayi biliyor musunuz?
  3. Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer)

Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer)

Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer) Olur ya bir Gün tüm yüreginle bana gelmek icin yollara düsersen seni seviyorum demeyi hayal edip bende seni seviyorum diye haykirmak istersen sakin üzülüp gözlerinden iki damla yas akmasinBu sözü duyabilmek istediginde ya musalla tasinda yatiyor olacagim yada bir mezar tasinda adimi okuyacaksinNe mezarima kapanip topraklarimi avuclayip gözlerinden yaslar aksin...
  4. kadınları neler mutlu ederrr;)

kadınları neler mutlu ederrr;)

Günlük hayat içinde bir kadını mutlu eden o kadar çok şey var ki… Bunların arasında yüz maskesi yapmak veya spor yapmaya başlamak gibi kişisel bakımla ilgili örneklerin yanı sıra kariyerinde emin adımlarla yürümek ve tabii ki aşk da var… İşte bir kadını mutlu eden 50 şey… 1. Anne olmak. 2. Âşık olmak. 3. Bütün bir Günü sadece bakıma ayırmak. 4. Alışveriş yapmak. 5. Çok beğendiği elbiseyi,...
  5. Boşanan kadınlar kalp krizi riski taşıyor !

Boşanan kadınlar kalp krizi riski taşıyor !

16 bine yakın şahıs üzerinde gercekleşen çalışmaya göre boşanmalardan en çok fazla bayanlar olumsuz etkileniyor ve tekrardan evlendiklerinde de kalp krizi (kalp aksesi) riski çok fazla az düşüyor. Circulation adlı dergide yayımlanan çalışmaya göre boşanma bağlantılı kronik stres gövde üzerinde uzun vadeli bir olumsuz etki yapmakda . Bir yakının kaybedilmesinin kalbi çok büyük bir risk...

Sayfayı Paylaş