Boşanıp tekrar evlenenler yorumlarınızı bekliyorum ben ne yapmalıyım ?

elifece54

Yeni Üye
Üye
Boşanıp tekrar evlenenler yorumlarınızı bekliyorum ben ne yapmalıyım ?
merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıl önce evlenip boşandım eşim aldattığı için 2 yıl evli kaldık bi arkadaşım aracılığıyla biriyle tanıştım oda evlenip boşanmış 7 yıl evli kalmış çocuğu yok benimde yok tanıştık birbirimizden hoşlandık benimle 1 ay içinde evlenmek istiyor ben tanımadığım biriyle pat diye evlenmek istemiyorum o anlatınca konuşunca mantıklı geliyor ama kendi başıma düşünce istemiyorum sanırım ben önceki eşimde yaşadığım olaylardan ötürü kimseye güvenemiyorum hemen evlenmekte istemiyorum ben devlet memuruyum o esnaf çevremdekiler davul bile dengi dengine diyor seninle maaşın paran için evlenmesin sakın diyorlar bende ikilemde kaldım dün çocukla görüşmek istemediğimi söyledim bugün çalıştığım okula orkide göndermiş. sizce ne yapmalıyım kafam çok karışık

Selamlar, ne kadar paranız var :D:D Şaka şaka şimdi hayat sizin hayatınız eğer içinize yağıyorsa, bu adamla geçim olur diyorsanız düşünebilirsiniz. Ya da tam olarak tanımak için zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz. Kimseye güvenmemekte haklısınız. Ama onun esnaf olmasından dolayı yine esnaflara soruşturarak nasıl bir insan olduğunu, borcuna sadık olup olmadığını, güvenilir mi değil mi bunları kendiniz araştırabilirsiniz. Zira sütten ağzınız yandı ve yoğurdu üflenemiz gerekiyor. Daha sonra keşke şuna baksaydım, şunu yapsaydım diyeceğiniz birşey olmasın.

Aramıza hoş geldiniz.

Geri