boşanma davasında bazı konularda bilgi almak

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
boşanma davasında bazı konularda bilgi almak
be 6 yıllık evlivim. 1 çocuk sahibiyiz. ve boşanma aşamasında 1 duruşmaya avukatlarımız katıldı.hakim 2 bir tarihe erte
leyip herhangi bir karar velirtmedi.şimdi ben erkek tarafı olarak yazıyorum .eşim 2 yıl önce doktardan bir adet darp raporu
ve 2 yıl sonrası kulağımda duyu kaybı var diye rapor almış. bu raporlardan benim dava açılınca haberim oldu. hastanede
bu raporlar alındıgında polisler benim ifademi almıyormu ; bir de eşime pasaklısın ve yarım akıllısın dediğim için c.savsısına ifade verdim ve bu sözleri sarf ettiğimi söyledim. ama darp konularında ben masumum . bu hakeret davasın da da 24.11.2011 de durusmam var. bu durumda eşim 30.000 lira ve 40.000 + 300 tl çocuk 300 tl kendisi için
nafaka istiyor. ben bu durumda kendimi nasıl savunmalıyım. eşim bu raporları alırken benim yatığımı ispat etmesi gerekmiyormu. bana yardımcı olurmusunuz.ben ise sadece 650 tl ile calısan birisiyim.ayrıca takı paralarını da istiyorlar.artı avukat ücretlerini ; yalnız eşim evlendiğimiz den bu yana pisikolojik tedavi ve doktor raporu ile deprasyon ilaçları kullanıyor. bu konu bana yardımcı olurmu. şimdiden teşekkür edrim

Geri