Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım gereken evraklar neler kızlar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Boşanmak istiyorum ne yapmalıyım gereken evraklar neler kızlar
Kızlar merhaba, ben boşanmak istiyorum bunun için tam olarak nereye başvurulur, hangi evraklar gereklidir, neler yapmam gerekiyor bana biriniz bunu anlatabilir mi ? Avukata gidecek parayada sahip değilim. Neden boşanacağım hususunda buraya yazıpta kafanızıda şişirmek istemiyorum. Ama artık dama dedi ve ben kesinlikle boşanacağım çocuğumda yok biriniz beni yönlendirebilir mi lütfen.

Sayın misafirimiz,
Öncelikle umarız hayatınız en kısa zamanda istediğiniz şekilde düzene girer diyoruz.Boşanmak için avukat tutma gücünüz yoksa bunu dert etmeyin.Başvurduğunuz takdirde baro size ücretsiz avukat tahsis edecektir.Bunun dışında forumumuzda bulunan Boşanma Davası Nasıl Açılır adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. :)

neden bosanmak istiyorsunuz paylasirsaniz sevinirim.????
kac yillik evlisiniz???

eşimle anlaşamıyoruz ve beni aldattığından şüpheleniyorum eve gelmiyor geldiği zaman da içkili geliyor 15 yıllık evliyiz ve 13 yaşın da kızım var boşanmak istiyorum ne yapabilirim. . .

Merhaba, Baronun tahsis ettiği avukat davayı sorunsuzca takip edebilir mi ?
Avukatı para ile tutmak istesek, ücreti ne kadar olur ?

Teşekkürler

Kızlar merhaba, ben boşanmak istiyorum bunun için tam olarak nereye başvurulur, hangi evraklar gereklidir, neler yapmam gerekiyor bana biriniz bunu anlatabilir mi ? Avukata gidecek parayada sahip değilim. Neden boşanacağım hususunda buraya yazıpta kafanızıda şişirmek istemiyorum. Ama artık dama dedi ve ben kesinlikle boşanacağım çocuğumda yok biriniz beni yönlendirebilir mi lütfen.

Eger aldatma varsa bencde bian önce boşanmalisin ve tazminat davasi acarak hakkini almalisin. Onun hicbirseyini istemiyorum deme sonucta sen ona yillarini harciyorsun ve kahrini cekiyorsun madem değerini bilemedi onu cezalandir allah böyle adamlara akıl fikir versin uzulmene degmez cnm allah hakkinda hayirlisini versin

Evet arkadaşlar bende boşanmak istiyorum ben 1.5 yıllık evliyim çocuğum yok eşimden ayrıldığımda bütün haklarimi almak istiyorum çünkü ben ona en genç yılimi verdim onun kahrini çektim Susup oturmak istemiyorum köşede çok para kazanıyor ama bana vermiyo yeter artık bıktım ben gidip dilekçe vermek istiyorum ama önce ben verirsem haklarimdan yararlanamaz miyim

Geri