Bosch alıp rezil olmayınn sakınnnn

Karamel canım bulaşık makinesi kullanan biri olaraktan aynı dert bendede var Arçeliğin en son modelini kullanıyorum parmak izi bırakmayan inoks modeli yani... Ama eski makinem boschtu ve inanırmısın bende ondan çok memnumdum ve giden geleni aratırmış derler ya aynen öyle oldu. Bizim evde beyaz eşyaların hepsi Arçelik ve yakın bir zaman da hepsini sıfırlayıp evimize bir daha Arçelik markasını sokmak istemiyoruz büyük ihtimallede siemens alacaz hepsini..

Bardaklarına çok üzüldüm ama tecrübem konuşuyor en iyi bulaşık makinesi yada tablette olsa inanki yinede çiziyor ben şimdiye kadar kalitesiz ilaç hiç kullanmadım ama yinede bardaklarım hep çizik içinde. Birde resimlerden gördüğüm kadarıyla bilemiyorum yanlış da düşünebilirim. Senin makinenin sanki tuzu bitmiş ve parlatıcı kullanmıyorsun gibime geldi tuz bittiği zaman bardakları aynen böyle yıkıyor çünkü arada makine temizleyiciler var ondan alıp kullanabilirsin makinenin içini tertemiz yapıyor.

Mavim bulaşık makinesini bi tarafa bıraktım müşteri hizmetlerinin terbiyesizliği canımızı çok sıktı şimdi mahkemeye dava açmaya hazırlanıyoruz. Sonuna kadar uğraşacağız

Dün genel müdürlükten aradılar beni. Bayanın bana dediğini aynen aktarıyorum."Hanımefendi bardaklarınız paşabahçenin fd serisi mi?" hayır dedim herkes fd serisini mi kullanıyo paşabahçenin ama makine için uygun olan o dedi. güleyimmi ağlayımmı siz söyleyin. Paşabahçenin fd serisi hariç diğerlerini elde yıkamak lazım o zaman dedim hayır o yüzden demiyorum dier bardakdaki çizilmeler normal dedi

Biz davamızı açacağız Allahın izniyle kazanacağız o zaman mahkeme kararınıda burada yayınlıycamki herkese ibreti alem olsun. Herkes hakkını arasın diye sonuna kadar uğraşacağım onlarla.Bizi paramızla rezil ediyorlar

Bulunduğun ildeki hakem heyetine git canım tüketici hakları senden taraf olacaktır sudan bahaneler ve çok saçma nedenlerle geldiklerine pişman olacaklar.

Geri