Botoksla kaş kaldırma işlemi yaptıranlar deneyimleriniz?

D

Deniz Kocadağ

Forum Okuru
Botoksla kaş kaldırma işlemi yaptıranlar deneyimleriniz?

Botoks kaş kaldırma yaptıranlar melek kadınlar kulübü botoksla kaş kaldırma yaptıranlar forumda.​

Bu aralar çok moda görüyorum kadınlarda ya kaşını kaldırmış ya dudaklarını şişirtmiş bu aralar revaçta galiba. Ben de kaşlarımın yoğunluğu az ve biraz düşük duruyor. Hem kaşlarımı kaldırtmak istiyorum hem de microblading işlemi de yaptırmak istiyorum. Kasların yüzde bakislara etki ettiğini düşünüyorum. Botoks kaş kaldırma yaptıranlar nasıl memnun musunuz? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar
Kaş kaldırıldığı andan itibaren yüz iradeniz acayip değişiyor mimikleri çok etkilediği kesin. Botoks kaş kaldırma işleminde kaş uçlarına yakın yan kısmının tabanına uygulanır dolgu kaç kaldırmaya sağlar. Volift ve voluma işlemleri özellikle harika sonuçlar vermektedir. Kaş kaldırma botoksla kaş düşüklüğü varsa bir de başarılı bir yöntemdir. Üstelik bu işlem son derece pratik bir işlemdir. En azından cerrahi müdahale ameliyat gerektirmeyen bir işlemdir sonucunda ise aynaya bakmaya doyamayan bir kadın vardır. Kaşları kaldırmada botoks yöntemini kullanmak kadınlar tarafından da büyük ilgi görmektedir yüz ifadesi de çekicilik ve anlam verir. Kaş kaldırma olarak daha kalıcı ve etkili yöntemlerden biridir botoksla Kaş kaldırma işlemi. Botoks işlemi hakkında merak edilenleri aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Botoks nasıl yapılır" bütün detayları aşağıdaki linkte.

Geri