Boy uzatma kürü

arkadaşlar ben 20 yaşındayım ve işe yarıyor gibi gelmeye başladı bana 1 ayda 2 cm attım :S

asdfghjkl

derincim boyundan memnunsan burda ne isin war onu anlamadm ben??? vede arkadaslar uc ay boyunca tum gece uygulayin we dizlerinize surun sonra aliminyum folyo ile sarip en sonada uzeerine bezle baglayin ki icinde dursun karisim..kum gbi oldugu icin hemen dokuluo....sabahlarida yikayin...19 yasinda biri icin 4-5 cm yardim ettiyse dha kucukler icin dahada cok yardimci olur we cemen otunu siz daha cok ekleyin...her sabahta yikamayi unutmayin eminim ise yarayacaktik....we 1 hafta snra goreceksiniz ki kemiklerinizn gelisimini hissedeksiniz cunku agrilar basliyacak

derincim boyundan memnunsan burda ne isin war onu anlamadm ben??? vede arkadaslar uc ay boyunca tum gece uygulayin we dizlerinize surun sonra aliminyum folyo ile sarip en sonada uzeerine bezle baglayin ki icinde dursun karisim..kum gbi oldugu icin hemen dokuluo....sabahlarida yikayin...19 yasinda biri icin 4-5 cm yardim ettiyse dha kucukler icin dahada cok yardimci olur we cemen otunu siz daha cok ekleyin...her sabahta yikamayi unutmayin eminim ise yarayacaktik....we 1 hafta snra goreceksiniz ki kemiklerinizn gelisimini hissedeksiniz cunku agrilar basliyacak

adacım sanırım sen kullanmışsın işine yaramış ne güzel :) ben henüz 15 yaşındayım boyum 1.65 ve 1.70 falan olmak istiyorum.Duyduğuma göre kızlarda boy uzaması 16 yaşında dururmuş.Çok üzgünüm.Çemen otunu yapmayı düşünüyorum ama bu otu nerede bulabilirim bir de gerçekten işe yarıyor değil mi?

bitkiye felan gerek yok basket oynayın koşun uzar boyunuz bir hastalığınız yoksa

çemen otu ne kadar birde öbür sitelerde çıkan yağı çalıp bişrde üstünü sarıcazmı ssaaağoln

yaş 16 boy 182- 1 hafta sonunda kemik ağırısı çok olmadı 185 falanolmak istiyorum basketbolda iyi bir yere gitmek için devam etmelimiyim kullanmaya ??

Arkadaşlar ben aldım aktarlarda satılıyor sarı, toz gibi fiyatı çok ucuz 2-3 Tl lik yeter size bende kullanacam diye almıştım 4-5 ay önce çok sinir bozucu iğrenç kokuyor bide, geri bıraktım :D içmeyi denemeyin sakın denedim ben zahirleniyordum birde tüm gün kustum aman benim düştüğüm hataya düşmeyin :D bende kullanacam tekrardan eklem yerlerime pek işe yaradığını sanmıyorum ama bakalım sonucu ne olacak :D

Geri