Boyadan yıpranmış saçlar için acil bakım

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Boyadan yıpranmış saçlar için acil bakım
boyadan yıpranmış saçlara bakım boyadan yıpranan saçlara bakım boyalı yıpranmış saçlar için bitkisel
Boya zamanla saçları yıpratır.Yıpranan saçlarınızın yeniden sağlıklı parlak bir görünüm almasını istiyorsanız işte yapmanız gerekenler
seksi-dudaklar1-5813.jpg

1 yumurta
2 çorba kaşığı bitkisel yağ
1 çorba kaşığı sirke

İyice karıştırarak çırpın. Bu karışımı baş derinizi ovarak iyice yedirin.
Sonra saçlarınızı tarayarak bütün karışımın başınıza eşit olarak dağılmasını sağlayın.

15 dakika etkileşim için bekleyin. Sonra saçlarınızı yıkayın.
Bu maske baş derisine nem kazandırılmasına yardım eder, kuruyan saçların yağla beslenmesini sağlar.
Ayrıca saçlarınız parlaklık yumuşaklık verir.

Saçlarım artık yaptığım işlemlere daha fazla dayanamadı yıpranmışlık hiç gitmiyor kestiriyorum bir sürü bakım yapıyorum ama olmuyordu kuaförde konuşurken yanımdaki bayan ‘liquid keratin dene benim saçım senden daha kötüydü düzeldi’ dedi kuaförde haklı olduğunu söyleyince hemen orda internet sitelerini aldım hemen eve dönünce önce canlıdan sonra telefon ile görüştüm saçımın fotoğraflarını falan gönderdim saçım için gerekli olanları gönderdiler hemen 1 günde geldi zaten kullanmaya başladım ve saçlarım düzelmeye başladı 2 haftadır falan kullanıyorum ama etkisini görmeye başladım şimdiden ben çok uğraştım ama sonunda çözümü buldum.

Saçlarımı uzun yıllardır boyuyorum ama artık mahvolmuş durumdalar kendi renginde kalıp toparlasın diye biraz bıraktım ama oda olmuyor çünkü saçlarımın düzelmesi için uzaması ve benim ara ara kestirmem lazım ama uzamıyor çok yıpranmış olduğundan bende napıyım düzeltmek için arayışlara girdim evde karışımlar hazırlayıp sürdüm kafama her kafadan çıkan fikri yaptım nasılsa mahvoldu en fazla kel kalırım diyerek bir arkadaş ortamında birisi liquid keratin dedi ben hemen aldım yaptım tabi ve sonuç mükemmel saçlar düzeldi biraz şaşkınlık geçirdim ama saçlarım şuan bakımlı güzel yumuşacık 1 set liquid keratin de bana söyleyip beni kurtaran kişiye hediye ettim düşünebiliyor musunuz hanımlar saçımı hiç zarar görücek falan sıkıntısı olmadan direk boyuyorum istediğim renge değişiklik yapmak artık daha güzel.

Geri