Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

Ce: Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

ya dövsem ne olacak ki olan olmuş bikere onun için temizliğe koyulurdum

Ce: Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

gula valla aferin sana..bende temizlerim ama önce bi sopasını yer sonrada aglaya aglaya temizlerim:hhh:

Cevap: Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

:seker:Amaaan bu neee :D o anki psikolojime bağlı ama tabiki kızarım

Valla çocuk yapar sonuçta bişey demezdim alırdım karşıma konuşurdum sakince anlardı beni sanırım..Anlamasa da hiç sorun değil bende onunla birlikte takılırdım bi süre daha sonra da birlikte temizlerdik sonra yanlış bişey yaptığını düşününce tekrar böyle bi hata yapmaz zaten eminim.

Son düzenleme:

yorumlara bakinya,biri öldürüudum diyor,döverdim diyor
bumu annelik diye sorarim size,,,sunu unutmayin cocogunuz sizin verdigi terbiyeyle büyüyor,siz dayakla kizarak laf anlatacaginiza örnek anne baba olun,ozaman cocugunuz böyle birsey da yapma gereginde bulunmaz tek diyecegim sey cocuklarim olsaydi kizmazdim dövmezdim,,kendimde sucu arardim neden diye,,,,,,lütfen cocuklarimizi döverek degilde normal sekilde adam edelim,onlarin psikolijini döverek kizarak bozmayalimm,

sen ne kadar örnek anne baba olsanda,ne kadar terbiyeli yetistirsende,bazende cocuklar cocuklukarini yapmak istiyorlar cnm..,o kadar örnek anne babalar varki,,ama cocuklarinin nasil olduklarini hepimiz görüyoruz,,,ve örnek anne baba olmayanlarinkinleri de yani,,her ikisininde tersi cikabiliyor bazen.bence cocuk cocuklugunu yasamak ister ve yaramazliginida yapar,,mesela ben olsam..cok kizardim yalan degil belki döverdimde,,ama o anki piskolojiye bagli gercekten bu durum..

aynısından bende var duvarlarımız sanat eseri gibim herkes soruyor hangi ressam yaptı bunları biz birşey demiyoruzz oğlum hemn kendini belli ediyor satenn çünkü devamlıı çiziyorrr ne bulrsaaa:Dben iyi değilim duvarlarımı geri sitiyorum artıkk üstüme üstüme gelen duvarlar değil eski duarlar değill tırstırıcı duvarlarr kurtarın beniiiiii:training1::training1::training1::training1:

valla ben açıkçası sölim kalan boyalarıda ben dökerdim:hhh:yattı balık yan gider sonra hep beraber bi hamama giderdik:26:sonrada evi dezenfekte decek kişilere baş vururdum :hhh:

İlk başta bende kızardım diye düşündüm..Ama nisanın yazdıklarını okuyunca durdum biraz..Çocukta suç yok aslında,yağlı boyayı meydanda bırakanda suç..Ne yaparsanız yapın boya çıkmaz hiçbirinden..Yenilenir hepside..Annede kendi yaptığına yansın artık,bir daha meydanda bırakmaz tehlikeli şeyleri..:hhh:

Geri