böyle erkeklerden uzak durmalı!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
böyle erkeklerden uzak durmalı!
-Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz?

- İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı?

- Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz?
Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu makale tam size göre!

Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz tip erkeklerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Soğuk erkekler

Belirtileri:
- Sizi çok fazla aramıyor.
- Sizinle görüşmek için çok istekli gibi durmuyor.
- Her şeyi sizden bekliyor.
- Onunla bir gece geçirip eve döndüğünüzde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz.
Beraber olduğunuz erkekte benzer davranışlar gözlemliyorsanız bırakın kendi yoluna gitsin.

Evli erkekler
Kendilerinden yaşça büyük olan erkeklere ilgi duyan kadınlar çoğu zaman bu erkekler tarafından yönlendirilir. Beraber olduğunuz evli erkek sizi onunla beraber olmaya ikna etmek için birçok yola başvurabilir. Örneğin:

- Size eşiyle birlikte ortak bir karar aldıklarını, bu karaar göre herkesin kendi hayatını yaşayacağını söyleyebilir.

- Artık eşiyle aynı yatağı paylaşmadıklarını söyleyebilir.

- Boşanma davası açtığını söyleyebilir.
Size vaatlerde de bulunsa, hediyelere de boğsa beraber olduğunuz erkek sonunda yine ait olduğu yere yani yuvasına dönecektir.
Hırslı erkekler

Bu tip erkekler hayatta sadece kendi hayallerinin peşinden gitmeye meyildir. Sizin hayaliniz evlilikse bu tiplerden uzak durmalısınız.
Belirtileri:

- Sadece kendisiyle ilgileniyor.

- Hayatında önce iline sonra size vakit ayırıyor.

- İşleri yüzünden zaman zaman sizinle olan randevularını iptal ediyor.

- Neredeyse tüm enerjisini işleri için harcıyor. Size pek bir şey kalmıyor. Bu kategoriye giren erkeklerin karizmasına kapılabilirsiniz fakat işkolik bir erkekle evlenmenizi tavsiye etmiyoruz.
Yaralı erkekler

Bu kategoriye girenler kız arkadaşından/eşinden yeni ayrılmış erkekler.

Belirtileri:

-Geçmişi geride bırakamamış.

- Eski sevgilisiyle/eşiyle yaşadığı şeyle konusunda hala hassas.

- Geçmişin gölgesi ilişkinize yansıyor.

- Kadınlara karşı intikam duygularıyla dolu.
Bu tip bir adamla yaşadığınız ilişkiyi fazla derinleştirmeyin. Yaralarını sizimle iyileştirdikten sonra yoluna siz olmadan devam etmek isteyebilir!

Cevap: böyle erkeklerden uzak durmalı!

paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım

Cevap: böyle erkeklerden uzak durmalı!

emegine saglik, paylasim icin tskler...

gercekten gzl bilgiler. insallah bu gibi erkeklere düsen kizlarimiz akillanir :)

yıne yanılma!!

Bana o hıc ınanmak ıstemedıgım adına kader dedıklerı seyın tarıfını yapardın bazen.
evet kader dıye bısı elbette var.. ama ınsanlar kendı kaderını kendılerı belırler..
göruyorsun oysa hepımız sectıklerımızı yasıyoruz..hayatın bızı surukledıgını ıddıa ettıgın o yollar,
taslarına sevgımızı harc etııgımız yollardı. sen kendı yolunu baska bır yolla bırlestırdıgın an,
benı ne denlı gerıde bıraktıgının farkında bıle degıldın..farkettıgındeyse o boslugu doldurabılmek ıcın yapabılecegın çok fasla sey kalmamıstı..
bense yarım bıraktıgımız o yolda senı bekleyıp duracaktım ınatla. denız kenarlarındakı kırgın cay bahçelerının acı çaylarında beklıcektım..
dostların eksık sohbetlerınde beklıcektım.. senı sevmek senı bastan kaybetmekmıs yenı anladım..
sen acımasız ve merhametlı.. duskun ve ezıcı.. sadık ve capkın.. kırlı ve masum.. sevgısız ve sevkatlı.. saf ve hesapcı ..
ruhunun boguk gırdaplarında gıdıp gelen ıyı kalplı bır kötuymusssun.. ben farkedemedım.. nasılda şaşkınım..
bu ıhanet senın ellerınden öyle yavas yavas , hıssettırerek degıl ansızın gelmıstı.. cok mutluyken..
hanı neredeyse ya ıncıtırsem dıye o mutlulugu yasamaya kıyamayacak kadar..
öyle bı anda alt ust oldu kı hersey ben kendımı bu buyuk kopusa hiç hazırlayamamıs ,
senden son kez uzun bır soluk alamadan sonsuzluga karısmıstım..
SANA TUTUNAN KALBIMI BIR SEFERDE KESİP AYIRMISTIN İŞTE..
bır anda kuralları bozmustun .. bır anda tum sözlerınden dönmustun..
inanamadıgım tek şey buydu ıste. beni kaybetmemek ıcın herseyı göze alabılecegını söyleyen o yeryuzu tanrım,
nasıl olurda ona kalbını ve hayatını açmıs aşkına , hayatın en karanlık ve savruk günlerini paylaştıgı sevgılısıne
bu kadar acımasız olabılırdı...
ecıp gıder sandım yasadıklarım, ıyılıklerım ve en cokta kendımı acıtan kötulukleırm..
hepsı gerıde kalır ve ben her sabah askınla yenıden dogarım sandım..
oysa sımdı nasılda ıı anlıyorum gecmısın ucurumlarına ıttıgımız o anlar hiç kaybolmuyormus.
hep bır gölge gıbı takıpteymıs arkamızda. aldıgımız her solukta ıcımıze cektıgımız o hayat ,
dunden bır turlu kopamıyormus..
ben senın bırgun aldattıgın oldum bır gun tanrı gıbı taptıgın.. bırgun kandırdıgın oldum bırgun ugruna agladıgğn..
boğulduğun ama vazgecemedığin.. birlikte büyüdüğün, kendınle konusur gıbı konusup, kendıne sarıldığın gıbı sarıldığın oldum..
şimdide hesaplaşmaktan kaçtığınım..
şimdi kusursuz bır ask romanının kaybetmeye mahkum kahramanı gıbıyım. sonu basından bellı bır kaybediş romanı..
caresızce cırpındım bu askın kaderını degıstırmek ıcın oysa cocukcu umutlarım ve ardından gelen kaçınılmaz yıkımlarım vardı..
aslında herkez bılıyor bunun bır kaybedıs hıkayesı oldugunu.. bır tek ben ınanmak ıstemıyordum.. ınandırdın.. teşekkür ederim..
Bu bır veda sevgili, bır tek o isteklı ve sevgı dolu mektupların kaldı gerıye şimdi..
bırde askını değil ama askıma karsı suclulugunu anlatan yazdıgın mesajların..

Geri