böyle olmasını istememiştim

Bence hiç üzülme suçluluk duyma canım eşin için biraz üzücü olmuş ama evinin rızkını böle şeylere yatırması doğru bişey değil zaten .Oyundan vazgeçmiş en azından çokta iyi yapmışsın üzülme canım

canımmmmm zeynebimm ya üzülme ne olurr unutma her şerde bi hayır vardırr bence böylesi ikiniz için yuvanız için çook daha hayırlı olucakk hatta senin adına sevindim ben inşallh bundan sonrası çoook iyi olur sizin içinn seni çoooooook seviyorum ben :kiss:

saol cnm bende seeni çok seviyorm inş geçer başka bişe istemiyorm 3 gün oldu dün üzüntüden hasta oldum kötüydüm bi geçse bi geçse başka bişe istemem

Bence hiç üzülme suçluluk duyma canım eşin için biraz üzücü olmuş ama evinin rızkını böle şeylere yatırması doğru bişey değil zaten .Oyundan vazgeçmiş en azından çokta iyi yapmışsın üzülme canım

hayatm bu kaçıncı bıraktım diyo o oyunu forum sitesine giriyo orda satılık karakterleri görüyo vazgeçiyo yine oynuyo ama bu koydu galiba oynamaz heralde yani eğer kendine acıyosa oynamaz diyorm

benim kuzenide dolandırdılar.
bence hiç üzülme o paranın zaten bir şekilde gitmesi gerekiyormus daha berbat bir şekildede harcanabilirdi :)
ben hep öyle düşünürüm o yuzden takma ve emin ol ki eşin de akıllanır daha zor oynar bu olaydan sonra kolaymı o kadar paraya oyun oynamak :S

canım benim ben o oyunun gittiğine yanmıyorm benim yüzümden olduğuna üzülüyorm keşke kendisi çaldırsaydı yüzüne bakarken böyle acı çekmezdim illa gidecekti o para ama ben sebep olmasaydım keşke bana diyo zaten benim yüzümden olsaydı üzülürdüm ama sen yaptın sana feda olsun bazende sinirleniyo yüzüme vuruyo

Geri