Böyle sevdim seni

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Böyle sevdim seni
Böyle Sevdim Seni...

Ben seni kocaman bi yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimdi olmalıydın, orada kalmalıydın.

Bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin.

Ben dört mevsim baharı yaşadım seninle. Çiçek çiçek açtın yüreğimde. Gökkuşağı zayıf kaldı, senin renklerin karşısında. Taze bir yaparak gibi yeşildin. Açelyaydın pembeliğinle. Üzerine çiğ taneleri düşmüş sarı güldün. Kırmızıydın bir ateş gibi. Ve maviydin... En çok bu renkle anmayı sevdim seni. Denize tutkundum, denizi sensiz, seni denizsiz düşünemedim.

Seni severken dünyayı da sevdim ben, insanları da... Kendime bile dar gelirken, içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık. En kızgın, en tahammülsüz olduğum anlarda bile, seni düşünmek yetti bana. İçimdeki sevinç yüzüme yansıdı, güldüm. Beni böylesine güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız, içten gülüşün ne demek olduğunu, nasıl güzel bir şey olduğunu anladım seninle.

Her şeye rağmen sevdim seni. Güçlüydüm ve aşamayacağım hiçbir zorluk yoktu. Koca bir kente, koca bir ülkeye kafa tutabilirdim. Sen elimden tuttuğunda, patlama hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi. Menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme çıkan her şeyi yok edebilirdim. Sana ulaşmamı engelleyecek her şeyi eritirdim, kül ederdim. Sana ulaştığımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm. Ve o göle bir tek sen girebilirdin.

Sevdim ve hayrandım da... Her halin çekti beni. Duruşunu, uyumanı, gülmeni, kızmanı, şaşkınlığını, saflığını, kurnazlığını, çocukluğunu, olgunluğunu sevdim. Sesini de sevdim suskunluğunu da. Küçük oyunlarını, kaprislerini, sitemlerini, korkularını sevdim. Seni ve o doyumsuz sevdanı, uçarı sevdanı anlatacak kelime bulamadım çoğu zaman. Sığmadın cümlelere ve hiçbir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı.
Seni severken yorumlamadım. Çünkü sen yaşam kaynağıydın. Her gün yenilendim. Seninle çoğaldım, büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın. Ölmeyecektim çünkü sen ölmezliğin ta kendisiydin.
Sevdim işte ötesi yok...
engzelsevgiresimleriby8.jpg
 
M

*Melek*

Forum Okuru
merhaba melekler bugün aranıza katıldım.
bu güzel yazıyı okurken bu kadar sevgiyi erkeklerde bizim için hissediyormu acaba diye düşünmeden edemedim.1 senedir evliyim ve eşim hiç sevgisini belli etmez tam beni sevmiyor diye umudumu kesecekken öyle bir şey yapıyorki hiç beklemediğim anda beni yine kendine bağlıyor. sonra aynen eskisi gibi devam. bu hep böylemi deam edecek. biri söyleyebilirmi lütfen....
 
narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Genelde böyledir canım sevgilerini belli edince şımaracağımızı düşünürler hep ama bilmezlerki sevgiyi görmeye ihtiyacımız var
 

Benzer İçerikler

elfce
Cevaplar
6
Görüntüleme
1K
'' мάﮒάŁ ''
М
kar_tanesi
Cevaplar
0
Görüntüleme
159
kar_tanesi
kar_tanesi
CaRiZmA
Cevaplar
1
Görüntüleme
139
magical
magical
lavinya07
Cevaplar
9
Görüntüleme
54K
ßeLeN
Üst