1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

böyle şömine görmediniz !!!!!!!!!!!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 2 Şubat 2009
  2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: böyle şömine görmediniz !!!!!!!!!!!

çok ilginç ama şahsen benim hoşuma gitmedi evin ortasında kocaman....

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    evet ilginçç ama bende beğenmedimm

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bencede kullanışlı degil yorumlar için tesekkürler canlarımm

böyle şömine görmediniz !!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şirinleri hiç böyle görmediniz

şirinleri hiç böyle görmediniz

Şirinleri Hiç Böyle Görmediniz... -------------------------------------------------------------------------------- şirin baba! şirin baba! yok uykucuyu uyandır, yok unutkana hatırlat, yok öfkeciyi sakinleştir, yok obura diyet programi yaz... şirinlik mi bıraktınız insanda be ------------------------------------------------------------ şirin baba şu öfkeliye bişey söyle - noldu şirine -...
  2. Onu hiç böyle görmediniz

Onu hiç böyle görmediniz

cemilenin resimleri Valla görmemiştik gerçekten:D çok şanslı bu kadar ses getiren bi dizide oynadığı için çabut ünlendi.. MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ TİYATRO BÖLÜMÜ MEZUNU PELİN ERMİŞ ŞİMDİLERDE AŞK-I MEMNU’NUN CEMİLE’Sİ OLARAK EKRANLARDA. Cemile’nin aksine makyaj yapmayı çok sevdiğini, her ne kadar sadelikten yana olsa da renklerle oynamaktan büyük zevk aldığını anlatan...
  3. Böyle düğün görmediniz!!!!!

Böyle düğün görmediniz!!!!!

sakarya köy düğünleri güzel oynayan gelinler bulgaristandüğünleri Böyle düğün görmediğinize eminim çünkü bende görmedim:D Zaten haberin ilginçliği için konuyu açmaya karar verdim Bakın sakarya 'ya bağlı bir köyde hala uygulanan çok ilginç bir düğün geleneği varmış haberle ilgili detaylı bilgiyi veriyorum arkadaşlar Sakarya'nın Ferizli ilcesi Ağacık köyünde sürdürülen gelenekte gelin ve...
  4. Ben böyle davlumbazlar görmedim

Ben böyle davlumbazlar görmedim

YANİ TASARIMLAR GELİŞİYOR ÇAĞ DEĞİŞİYOR DERKEN ALDI BAŞINI GİDİYOR:) BİRBİRİNDEN İLGİNÇ TASARIMLARIN YOGUNLUKTA OLDUGU GÜNÜMÜZDE FARKLI ESYALARA İLGİ DAHA FAZLA BUNU DÜŞÜNEREK OLSA GEREK Barriviera Cappe FİRMASI İLGİNÇ DAVLUMBAZLAR ÜRETMİŞ BEN BAYILDIM AÇIKCASI YORUM SİZİN...
  5. Böyle gelin görmediniz!!!!!

Böyle gelin görmediniz!!!!!

gelin resimleri gelin böyle görmediniz resmi komik Amanın güzellikleri endamları boy pos herşeyiyle süperler beğenin paketleyip gönderiyim kızlar..Hayran kalacaksınız :D Hayran Kaldınız dimi?

Sayfayı Paylaş