Böyle Terbiyesizlik Olmaz

ay inanamıyorum ya bu ne rezillik ya.ıyyyyy cık cık cık.gerçekten nasıl bi devir yaşıyoruz biz ya.allah sana sabır versin asimmmm.

kıss bu nee öööö:S hangi kunde şılpıntıı atmış onuu pis ağlaksızzz çöpmü yokmuş başını mıhınııı yesinnn dert gelsin şeyineee içim kalktıı tifiii:S

Rabbim islah eylesin, gercektende utanmazlik.
ben uyma derim, Allah c.c. islah eylesin. Bagirip cagirmayla sadece kendine zarar verirsin ve yipranirsin.

gecmis olsun asicim. bende öyleyim yukarimda görümce asagida da ben otururum. görümcem iydir hostur ama oda cöplerini cöpe atmaktan üsenir cöp kirlenecegine evin önü kir olsun der meyve cöplerinimi ararsin cekirdekmi ararsin herseyi atiyor. uyardim kac kere nerdeeeeee anlamiyor kari. o gün balkonumda oturup kahve iciyordum birde telefonla konusuyordum. bir baktim yaninmdam birsey gecti o da neeeee fareeeeeeee iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii igrenc bir sey kendimi nasil iceri attigimi bilmiyorum üstüne yaralandim bile. ALLAH yardimcimiz olsun ne diyeyim...

faremiiiii :S:S anaaa ayy nasıl yaniii inanmıyorum yaaa :S ayy böle insanlarıı varya toplaycn bi güzel dayak atıcan yyaaaa iğrençç bunlar varyaa S:S

kıs aynısı teyzemin başına gelmişti gitti de kızları parçalıcaktı neler demedi ki sonra birlikte eve inip camın önünü temizletti o pis pedi fln aldırttı ayyy iğrenç allah kolaylık versin canım böyle insanlarla uğraşılmiyo

Bizim bi tanıdığın öyle komşusu vardı, yatak odası camından kullanılmış şey atıyodu aşağı pencere önüne ( ped değil, anladınız :S )
Ne diyim kötü komşu insanı mal sahibi edermiş Allah kurtarsın :S

Geri