böyle yaşanmaz

gothic kız

Aktif Üye
Üye
böyle yaşanmaz
sınıfımda sevilmiyorum ve bunun farkındayım.
yani nefret ettmiyorlar ama sevmiyorlarda çok belli.
bir aşağı sınıftan bir kız var onunla konuşuyorum.
geçen sene sınıftan biri bir kıza gidip bu kız senin hakkında millete öyle böyle kötü kötü konuşuor falan demiş.
benim haberim yoktu sınıfa bir geldim kız bana vurdu tokat attı falan.
sen dedi kimsinde dedi bnm hakkımda konuşuon dedi.
ama yalan.
bu sene işi olursa konuşuo.
zaten sınıfta herkes beni görmezden geliyor.
işi düşen millet konuşuo.
sınıfta iki grup var kızlar arasında.
ben onların dışındayım mecburen.
bir grub haftasonları parkta falan buluşuyorlar.
bir grupta piknik yapmaya gidiyorlar yani bütün kızlar haftasonu kendi çevreleri ile gezmeye gidiyorlar ama beni çağırmıyorlar.
sınıfta bir laf dersem döverler diyede korkuyorum.
lütfen yardım edin nolur.

ayyy bekar olucaktım varya atlar gelir dağıtırdım onları 4 kız kardeşim oldugu için her sorunlarında okul baskunları yapmısımdır diger sınıflardan cevre edin canım sende karmamı liseniz erkeklerle samımı ol bunu goren kızlar cekemeyıp sana yaklasanlar olucakrır zaten

olmuyor işte erkeklerde bana karşı aynı şeklde davranıyorlar ya sınıfta herkes biliyor ki kimseye zararım dokunmado dokunmaz ama niye böyle yapıyorlar anlamadım.

sevgilin filan yokmu herkezi napıcaksın bi sevgili bul kendine o yeter sana ayrıca sanırım seni çekemeyen biri var okulda hakkında laf cıkarıp milleti dolduruyor olabilir oyüzden tepkilidir herkes kimseye bişey yapmadım diyosun bi kişi bile yokmu canını yaktıgın yada gıcık gittiğin

ya gıcık olduğum değilde önceki konularımda bahsettiğim lise 1 de bana gıcık olan o kız hala gıcık birşey yapmadığım halde o nunda etkisi oldu ama kimse çocuk değil ki iki insanın lafına kanıp insanları dışlayacak.
yani insanlar bahane arıyorlar resmen ne yapacam ya ne yapsam ben dinlemiyorlr ve ne dersem alay ediyorlar erkeklar neyse de kızlar böyle yapmasa bari.
benim oturduğum yer küçük bir yer ve orada sevgili bulmam imkansız.çünkü erkeklerinin hepsi pislik ve lafçı karı gibi ben o kızla yattım bu kızla kalktım yapmasalar bile yaptık diyorlar. malesef.

eğitimini asla üç kuruş etmeyen insanlar için yarıda bırakma.bu bir.şimdi söyleyeceklerimi iyi dinle ve sakın yanlış anlama.kendimden biliyorum çünkü.o kendini bişey sanan salak kızlar varya aklınca seni ezik görüyo olabilirler ne bilim saçını başını beğenmez kılık kıyafetini ve seni ezerek üstünlük kurmaya çalışıyo olabilirler.sen önce kendine saygını kaybetme.saçların hep bakımlı olsun mesela.birazda makyaj yap kılık kıyafetinede dikkat et.bak nasıl yanaşacaklardır sana.bende lisedeydim kurallar her yerde böyledir.kendine güven ben güzelim akıllıyım ve zekiyim de sen kendine bak ki insanlarda sana baksın

evet ama bizim sınıf öyle bişey ki asla anlamazsınız mesela geçenlerde çiğköfte yemeye gidecekkler içlerinden biri ben gelmiyeceğim dedi br saat yalvardılar gel diye bana gelip br kere bile sende gel demediler hemde sınıfın bütün kızları.

ah be canım beni de hep ezmişlerdi ortaokul lise derken lisede arık tavrımı koydum...erkeklere karşıda kızlara da...kızları iplemedim...kızlar da .....dılar zaten...bbirkaç samimi kız ark vardı..erkekler benden çok tırsıyolardı hiç yüz vermez terslerdim...liseden sonra herşey değişicek şimdi evliyim 2 senem bitti yolda görsem keşke bi kez daha yaşasam liseyi diyorum...üzülme geçicek

asla tekrar yaşamak istemem bu yılları.o kadar iğrenç ki böyle tenneffüslerde ne yapacağını bilememek.
şimdi sınıftan bir grup ile geziyorum onlar beni aralarına aldılar.ama bu seferde sınıfın erkekleri sürekli bana vuruyorlar falan.
benim oturduğum yere bir kız vardı o oturdu kalk bile diyemedim, daha sonrada ben arkaya bir yere oturdum kim gelirse kalk ben oturucam çık git istemiyorum seni burda falan diyorlar. bıktım artık nerede oturucağımı bile bilmiyorum.

Geri