böylesini duymadiniz

Ayy ne yüzsünmüş bu bee sevgilisinin yanında demiş bide pişkin pişkin saka demiş ya yok böyle bişey o da yetmiyomuş gibi küçük bişey demiş masadan kalkmakla ve ayrılmakla çok ii yapmış cnm arkadaşın keşke bide okkalı bi tokat yapıştırsaymışta alsaymış hıncını. Ben sinir oldum burda ya o kız ne durumdadır kim bilir. Allah yardımcısı olsun... O çocuguda Allah bildiği gibi yapsın dicek bişey bulamıyorum...
canım bende sözün bittiği yer yani ne kadar seviyesizce demi

:attention:aman meleklerim bir arkadasimin basina gelen olay aynen şu: sakın dilinizi yutmayın erkekler işte böyle ... arkadasimin adi zeynep sevgilisi taner ve ikisininde cok syakın arkadaslari mehmet ve dilek simdi dördü bir yere oturmus bişeyler yemiş falan sonra dilek'in ki yani memet elini yıkamaya gitmş bir süre sonra arkadasimin sevgilisi taner zeynep'e bakarak ve aynı zamanda dileke de bakarak kıza ben zeynep'i istemiyom ben seni istiuom demiş!'' duyunca oha dedim.. zeynep hemen kalkmak istemiş masadan cocuk saka saka demiş arkadasim zeynep cok kötü bozulmus o an ve bozulduğunu gören taner böle En UFAK seye bozulursan senden sogurum demiş.. ve zeynep o dakika da ondan ayrılmıs ben dedim ki ben olsam daha kötü seyler olurdu dedim ayy kızlar yani yazarken bile sinir oldum gözümde canlanıyo da yani siz ne düsünüyosunuz..basit birsey olduğunu düşünen var mi?

olmaz böyle Terbiyesizlik!

hiç arkasina bakmadan yoluna gitsin bence...

Baska Annelerin de var güzel ogullari ...

bu olaya masadaki arkadaslari nasil tepki verdi???

böyle saka mı olurmus ya,üstelik o dilek denen kızın da tepki göstermesi lazımken bi de zeynep adlı arkadasına amma büyüttün der gibi bi imada bulunmuş,pes ya pes gerçekten,maden saka niye o zaman mehmet denen cocugun yanında demedi böyle,belki o zaman suratının ortasına bi yumruk yerdi.bence arkadasın uzak dursun bu cocuktan.

böyle saka mı olurmus ya,üstelik o dilek denen kızın da tepki göstermesi lazımken bi de zeynep adlı arkadasına amma büyüttün der gibi bi imada bulunmuş,pes ya pes gerçekten,maden saka niye o zaman mehmet denen cocugun yanında demedi böyle,belki o zaman suratının ortasına bi yumruk yerdi.bence arkadasın uzak dursun bu cocuktan.
işte pes dedim cidden daha neler duyacaz erkekler ne kadar yüzsüz iğrenc ...zaten yüzünü görmek bile istemiyo bitirdi arasindaki herseyi canım tabi sevgilisinin yanında dese dayagı yer

bunu yapan böle konuşan birinden hayır gelmez bidenem yaa...
adama bak şöle gözünün üstüne bir tane cakmamışta..
allahımm yaaa ..cok sinirlendim yuhhh ve yuhhh...

Geri