boyum kısa yorum yapın lütfen:(

Canim,boyun kisa degil gayet normal,ayrica kiz cocuklarinin boyu,anne ve babanin boy ortalamasinin altinda,erkek cocuklarinin ise ustunde olurmus.Saglikli beslen kalsiyum alinmina dikkat et,ozellikle her gun kucuk bir kase yogurt ye.Ne yapalim yani benim de boyum 1.62.Bunda uzulecek bir sey yok ki,dunyaca unlu cogu sanatcinin da boylari kisa.hem topuklu ayakkabilar var gayette sik.Benim bir arkadasim boyu uzun diye topuklu ayakkabi giyemiyor cunku o zaman kocasindan uzun oluyor,ne zaman alis verise ciksak gozu hep topuklu ayakkabilarda kaliyor..Hem kisa boy,seninki kisa degil normal,ayrica minyon gosterir,ileride yasini kimse anlamaz...Mesala benim anlamiyorlar...

Canim uzulmekle birsey haledilmiyor,uzulme bos yere kendine dert yaratiyorsun,daha yasin kucuk,hafta sonlari icin ,yada kendine uygun bir zaman diliminde basketbola yazil bir iki sene oyna,duzenli beslen.Kemik gelisimin durmus degil,ayrica polis olamasanda baska guzel mesleklerde var,ben de kucukken,polis olmak isterdim,ama olmadi benimde baska bir sorunum vardi.Ve polis olmadim ama bu mesligimi de isteyerek sectim ve memnunum.Allah baskadert vermesin,hem insanin yasi ilerledikce kararlari degisiyor,simdi polis dersin,ileride degisir.Uzulme,hani bir soz var,ayakkabilarim yok diye uzuluyordum,ayaklari olmayan bir insan gordum diye.Bu benim de basima geldi ,ne zaman boyum kisa desem,benden kisa boylu birilerini gorur sukurederdim.Takma kafana canim.

canım kızlar 21 yaşına kadar erkekler ise 18 e kadar uzuyorlar içini ferah tut ki boyun da hiç küçümsenecek kadar küçük değil :D

yaww bende 17 yasındayım boyum 1.60 esasında onceden hıc takmıyordum ama son zmanlarda takmaya baladım cunku erkek arkadasım coookkkk uzunn :':)'( 33 cm uzun bnden ya ben ne yapıyımm

mrb ben 17 yaşındayım boyum 160 çok kısa hissediyorum kendimi 17 yaşından sonra uzayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum annem 161 babam 187 sizler kaç cnm uzadınız bnm yaşımdan snra yardım edin lütfen:(

sevgili minik prenses,

öncelikle aynı kaderi paylaştığımızı söylemek istiyorum. benim de boyum 1.65 17 yaşındayım bende. benim annem de babam da ikiside uzun boylu değiller. Ama abimin boyu uzun 1.78 falan.eskiden bende senin gibi boyuma çok takıyordum.Bir gün abimle bu konuyu uzun uzun konuştuk. Bana böyle şeyleri takmamam gerektiğini vücudumun 22 yaşına kadar gelişebileceğini anlattı. Benim de vücudum geç gelişio ztn. Yani böyle şeyleri kafana takıp da kendini üzmenin hiç anlamı yok bence.Hem zaten çok uzun boylu olmak da kızlara pek yakışmıyo kızlarda boyun pek bi önemi yok.Kendini hiç öyle hissetme cnm boyun 160 mış çok da kısa sayılmazsın. Senden daha da kısa boylular var bir de öyle düşün.Belki de sende bnm gibi geç gelişenlerdensindir. :)

ay hic üzülme yaa bence boyun normal fazla uzun olmakta iyi değil benim düsüncem kücück minicik zarif ol daha iyi :D

melekler size bakın çok güleceğiniz bi şey anlatayım.bi kere yaşım 29.boyum 1.55 11 yıllık evliyim balık etliyim.kilo almaya çok müsaitim.9 yaşında oğlum var.asıl süpriz şimdi.eşimmmmm 1.85 boyunda ve dal gibi bir adam arada ki farka bakın.tam 30 cm.yapmayın boy hiç bir şey için sorun değil olmamalıda.evet boyum biraz kısa ama yerin altında da o kadar daha var valla kavaktada boy ama tepesine kargalar..............demişler.bence doğru.sağlıklıysan sorun yok.der etme kompleks sağlığa çok zararlı.

üzülme

süt iç bol bolvoleybol,basketbol...gibi şeyler oyna canını sıkma

Geri