1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba aranızda Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Ben bu deyimin anlamını çok merak ettim de neler için söylenir bir de örnek verirseniz sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bozuk Çalmak Deyiminin AnlamıNedir
    Bozuk Çalmak Deyiminin Açıklaması

Bir şey yüzünden canı sıkılmış, yüzü asılmış olmak, sinirli davranışlarda bulunmak.

Örnek: Biraz hasta oldu diye sağa sola bozuk çalıp duruyor.

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar hiç duydunuz mu Biti Kanlanmak Deyimini ben geçenlerde duydum ve bunun anlamını çözemedim sizce Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı ne olabilir biliyorsanız yazın lütfen.
  2. Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Selam kızlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana yazar mısınız?
  3. Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

selam kızlar ben bir deyimin açıklamasını çok merak ediyorum acaba Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana acil tarafından yazar mısınız?
  4. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye
  5. Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Anlamı Cin Tutmak Deyimi Ne Demek Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz... Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir. Ne o...

Sayfayı Paylaş