1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar acaba sizlerin arasında Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen bir arkadaş var mı? Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise bana yazsın bu deyimin açıklamasını

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bozum Etmek Deyiminin Açıklaması

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı Nedir

Bir kimseyi bekmediği bir davranış karşısında bırakarak utandırmak, mahçup etmek.

Örnek: Adamı bozum etmeye bayılır bu ihtiyar, ona karşı dikkatli ol.

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin anlamı ne demektir ?

Allah yazdıysa bozsun deyiminin tam manası lazım arkadaşlarım bana tam olarak ne demektir bu ?
  2. Bayram Etmek Deyiminin Anlamı

Bayram Etmek Deyiminin Anlamı

Bayram Etmek Deyiminin Anlamı nedir kızlar merak ettim de bu deyimin ne anlama geldiğini
  3. Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı nedir

Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar sizden Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı hakkında biliyorsanız kısa bir bilgi rica ediyorum. Bana Boğazını Yırtmak Deyiminin Anlamı nedir yazın lütfen.
  4. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye
  5. Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Cin Tutmak Anlamı Cin Tutmak Deyimi Ne Demek Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz... Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir. Ne o...

Sayfayı Paylaş