Braun Silk Expert İpl Epilasyan hakkında bilgi

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Braun Silk Expert İpl Epilasyan hakkında bilgi
Braun teknolojisiyle tüylerinizden arınma devrine yeni bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Cildinizle uyum gösterebilecek standartta teknolojiyle gözle görülür bir biçimde kalıcı tüy giderme işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir üründen faydalanmaya ne dersiniz? Braun Silk Expert İpl Epilasyan aleti sayesinde cilt renginizle uyum sağlayabilecek bir ışık yoğunluğu gönderen bir cihazdan faydalanmaya başlayabileceksiniz. Cilt renginizi sürekli okuyabilen bir ürün olan bu silk epilatörü sayesinde kullanım ardından tüylerde azalma etkisini kolaylıkla fark edebileceksiniz. Kadınların %90’nına kadarının onayladığı epilatör etkili sonuç alabilmeyle yüz güldürücü sonuç elde edebilme fırsatını elinize verebilecektir.
4210201157359-3.jpg


Evde lazer uygulaması yaparak tüylerinizden arınabilme fırsatı yakalama devrine başlangıç gerçekleştirebilmeye hazır mısınız? Saniyede yaklaşık 80 karelik bir tarama gerçekleştirebilmede etkisi kanıtlanmıştır. Ciltte tarayıcı faktörüyle verdiği ışık yoğunluğuyla sizin cilt renginize uygun sensörü gönderebilen son teknolojik cihazlar arasında tercih edilebilme potansiyeli yüksek bir üründür.
9532380381234.jpg


Lazer epilasyon cihazınızı tüm vücut üzerinde kullanacaksanız yaklaşık 15 yıl kadar bir süre kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bikini bölgesi, koltuk altı, yüz, alt bacak tercihiyle 35 senelik bir süre kullanım gerçekleştirebileceksiniz. Yaklaşık 300.000 flash etkisiyle sizi yanıtmayacak özelliklere sahip bir cihazdır. Bu ürünü alırken evde güvenilir bir şekilde faydalanabilir miyim diye merak ediyorsanız fazla merak etmeyin. Ev ortamında kullanılabilirlik durumu klinik testlerle onaylanan ürünün flash ışığının cilt ile temas durumunda yanıyor oluşu da güvenliğinizi sağladığının kanıtıdır. Gerçek kayma gücü etkisiyle daha fazla flash ışığının tetikleyici gücüyle işlem gerçekleştirebileceksiniz. Hassas işlemler gerçekleştirebilmek içinde işlem düğmesine basıp elinizi çekme işlemi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

9503524225074.jpg

Farklı ten renginde olanlar için nazik modan faydalanmanız ürünün doğru ve hızlı bir şekilde ten renginizi algılamasını sağlayabilecektir. Bu modu daha düşük enerji gücüyle gerçekleştirse de ürün etkisiyle başarısı kanıtlanmış bir üründür. Yapacağınız işlemlerin takibini gerçekleştirebilmek ve kusursuz sonuç alabilmek için bu ürünü çekinmeden sipariş verebilirsiniz. Yaptığınız her işlem izini sürdürebilme ve ilerletebilme etkisinde size yardımcı olacak bir ürün arıyorsanız Braun Silk Expert İpl Epilasyan doğru bir tercih olacaktır.

maxresdefault.jpg
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
2
Görüntüleme
12K
liya
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
A
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
sezen822
S
Üst