Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanan varmı ?

Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanan varmı ?
Merhaba kızlar ben dün vatandan Braun Silk Expert 300.000 Atımlı Lazer Epilasyon Cihazı aldım 6 taksitle. 1.300 dü . Vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabiliyormuş . 2 yıl garantili . Benim merak ettiğim bu cihazı kullanıp sonuç alan varmı acaba ? Henüz kullanmadım denemedim. Tüylerin çıkmasını bekliyorum. Yada büyük ihtimal ilk denemem eşim üzerinde olacak :D Bu cihazı kullananlar yorum yaparsa sevinirim

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Ben 7 yıl önce lazer epilasyon yaptırmıştım. Seansı tayinden dolayı tamamlayamadım. Tüylerde azalma var ama bazı yerlerde tüyler bariz ortada. Koltuk altındaki tüyler bitmişti doğum kontrol hapı kullandığımdan yeniden çıkmaya başladı . Bende lazer epilasyon cihazı almayı düşünüyorum. Bak bakalım memnun kalırsan bende alayım. Sonucu burdan yazarsın artık .

Yarın kullanacağım şekerim . Bende şimdilik kıl yok çıkmasını bekliyecem. Yarın cumartesi önce bir sevgili kocişimin üzerinde deneyeyim. Bakalım çok bağıracakmı ? Canı yanacakmı hahaha . Yazarım yarın ilk kullanma deneyimimizi ;)

B

Braun Silk Expert

Forum Okuru
merhaba Braun Silk Expert lazer epilasyon kullanıyorum 1 ay önce ilk defa kullandım kollarımı jiletledim sonra uyguladım kollarımda tüyler çok az yeni yeni çıkmaya başlaı. Yalnız bikini bölgesinde özellikle dudak bölgesini algılamıyor ordaki tüyleri alamıyorum .

bende 2. kez kullandım şimdilik bazı yerlerde tüy çıkmıyor inşallah verdiğim paraya değer .Bikini bölgesi için özel başlık olmalıydı . Dediğiniz kısmı algılamıyor olabilir. Birde geçen yanağımı yaktım 5 gün izi geçmedi allahtan hemen kantaron sürdüm yoksa izi kalacaktı

Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Braun Silk Expert İpl Epilasyan hakkında bilgi Braun Silk Expert İpl Epilasyan hakkında bilgi
Braun teknolojisiyle tüylerinizden arınma devrine yeni bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Cildinizle uyum gösterebilecek standartta teknolojiyle gözle görülür bir biçimde kalıcı tüy giderme işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir üründen faydalanmaya...
Tatlı Evim 0
Mutfağınızda Braun teknolojisine yer verebilirsiniz? Mutfağınızda Braun teknolojisine yer verebilirsiniz?
Braun bayanların uzun zamandır vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan markalardandır. Birçok bayan mutfak aleti seçiminde ne marka...
Tatlı Evim 0
Braun MR530 Multiquick 5 Blender Seti Braun MR530 Multiquick 5 Blender Seti
braun multiquick 5 Meleklerim Blender seti bir evde olmazsa olmazlardan artık, çorbalarda pastalarda karıştırmak için kullandığımız Braun marka Blender Setine % 5 indirimle sahip olabileceksiniz. Mobideko.Com araştırdı...
Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler 1
Braun Ekmek Kızartma Makinesi HT550 Braun Ekmek Kızartma Makinesi HT550
Braun Ekmek Kızartma Makinesi HT550 • 1080 W güç • 2 dilim ekmeği kızartırken paslanmaz çelikten yapılmış üst bölmesinde aynı anda başka ekmekleri de kızartabilme özelliği • Ayrılabilir kırıntı tepsisi • Otomatik kapanma ve sıkışmayı...
Küçük Ev Aletleri 0
Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600 Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600
Braun Impression Line Metal Gövdeli Kahve Makinesi KF600 • 1100 W ısıtma gücü • 10 fincanlık su kapasitesi • Otomatik kapanma özelliği • Damlamayı önleyici sistem • Kahvenin bütün aramasını ortaya çıkaran hızlı süzme sistemi • Kapakta...
Küçük Ev Aletleri 0