Brezilya cevizi çayı ile kilo verenler var mı acaba?

• Konbuyu başlatan brezilyaçayı
  • Başlangıç tarihi
B

brezilyaçayı

Forum Okuru
Brezilya cevizi çayı ile kilo verenler var mı acaba?

Brezilya cevizi çayı kullananlar melek kadınlar kulubü brezilya cevizi çayı faydaları forum'da.​

Selam kızlar kilo vermek için denemediğim sanırım bu kaldı. Bunu da instagramda çok görür oldum. Brezilya cevizi çayı ile kilo verenler filan diye ama ne kadar doğru bilemedim. Reklam amaçlı mı yapıyorlar bazı ürünleri bilmiyorum. Çok merak ediyorum nasıl bir üründür kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum olumlu ya da olumsuz kızlar. Brezilya cevizi çayı ile ne kadar kilo veriliyor bir de?

Merhaba
Ben şahsen bu tür zayıflama haberlerine inanmıyorum. Brezilya cevizi çayı gerçekten kilo verdirir mi? sorusuna sizler için aydınlık kazandıracağız. Ama şu var ki brezilya cevizinin kendi başına çok faydası var. Biraz badem biraz yer fıstığını andıran brezilya cevizi içinde selenyum barındırıyor. Bu ne demek oluyor peki? Yani selenyum demek antioksidan demek, kalp hastalıklarına karşı koruyan demek, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur bunun gibi faydaları varken brezilya cevizi zayıflamaya da yardımcı oluyor. Brezilya cevizi aynı zamanda amazon cevizi olan bu ceviz karbonhidrat bakımından fakir bir yiyecek ve bol lifli olması ile de kilo verdirmeye yardımcı oluyor. Peki brezilya cevizi çayı nasıl zayıflatıyor? Çay hazır olarak satılıyor temin edip hazırlayıp kilo verebiliyorsunuz deniyor. Yine de benim size tavsiyem uzman diyetisyene sormadan kullanmayınız.

Kilo vermek isteyenlerin dostu olan yeşil çay en güzel zayıflamaya yardımcı çaylardan biri. Dilerseniz ''Ender Saraçtan yeşil çaylı zayıflama çayı'' tarifini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Geri