Brezilya Fönü Kalıcı Olur mu?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Brezilya Fönü Kalıcı Olur mu?
Bu sayfa; Brezilya Fönü Kalıcı Olur mu konusu hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekleri kadınların her zaman saçlarıyla başları derttedir. Bu bir kuraldır, düz saçlılar dalgalılara, kıvırcıklara, dalgalılar da düz saçlılara özenir ve öyle olmaya çalışırlar. Bu sayfamızın konusu dalgalı saçlıları ilgilendiriyor. Uzun zamandır revaçta olan brezilya fönünün kalıcı olduğu iddiası bulunuyor. Yani kıvırcık saçlıysanız bu özel işlemi yaptırdığınızda saçlarınız uzun bir süre yıkansa dahi düz fönlü kalıyor. Peki bu ne derece doğru?

Bu sorunun cevabı aslında saçtan saça göre değişiyor. Genellikle çok yoğun ve çok kıvırcık olmayan saçlarda genellikle çok yoğun ve çok kıvırcık olmayan saçlarda çok daha iyi sonuçlar veren berezilya fönü, alternatif fön yerine geçmektedir.

Sizler de yaptırmak istiyorsanız, yaptıracağınız kuaförle detaylı konuşabilirsiniz. Size en doğru bilgiyi onlar verecektir. Aynı saç boyalarında olduğu gibi brezilya fönünde de birçok farklı marka bulunmaktadır. Çok kuvvetli ve kaliteli markalar olduğu halde, sıradan ve pek sonuç vermeyen markalarda bulunuyor. Bunun için yaptıracağınız yerde hangi marka ürün kullanılıyor incelemenizi öneririz.

Genellikle Loreal ürünleri her zaman kalıcı ve kalitelidir. Bu sebeple sizlerde yaptırırken mutlaka marka araştırması yapmalısınız. Çevrenizde yaptırıp memnun kalanlar var ise, özellikle onun gittiği yerde yaptırabilirsiniz. Ama en kötü marka bile hemen hemen fönlü gibi bir görüntü vermese de, saçtaki elektriği alıyor ve daha güzel şekil almasını sağlıyor. Sizlerde bu yaza saçlarınız bakımlı olarak grin ve saçlarınıza şekil verme derdinden kurtulun.
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
17
Görüntüleme
22K
Seval_Ank
S
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
9K
TİTAN
T
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Misafir
M
Üst