Brillant kaymaz tabanlı halı modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Brillant kaymaz tabanlı halı modelleri
Brillant denince aklıma nedense birçok kişi gibi benim de tül perde modelleri ve ev tekstil ürünleri geliyor. Ama halı markası olarak da oldukça iddialı bir isim yapmaya hazırlanan brillant özellikle kaymaz tabanlı halı modelleri ile birçok kişinin şimdiden favori markası olarak gönüller de yer edinmeyi başardı.

Malum artık sıcaklar iyice geldi ve halılar kış boyunca serildikleri yerlerinden kaldırılarak yerini yazlık halı modellerine bırakmaya başladı.

Günümüz de birçok evin tabanı parke olsa da yine de yerin boş kalmasını istemeyen yada küçük çocuğu olanlar zemine ince yazlık halı modellerini yaz boyunca sermeyi tercih ediyor.

Hemen hemen hepimizin başına gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum; Zemininiz ister parke, ister fayans olsun ne yaparsanız yapın mutlaka halılarınızın bazen kaydığını görmüşsünüzdür. Bu kayma işlemi bazen ufak tefek kazalara bile yol açmaktadır. Ben bile evimde serili olan halımın altın da kaydırmaz olduğu halde çok kere koridorda yürürken halının ayağımın altın da kaydığına şahit olmuşumdur. Allahtan benim başıma çok kötü bir olay gelmedi ama herkes benim kadar şanslı olmayabilir. Özellikle yaşlılar ve çocuklar için kayan halılar tehlike saçabilir.

58d3b4ca6df3a004cf9d410e495722ef.JPG
97676924.JPG
265572195_0.JPG
9449858367538.JPG
9449858793522.JPG
9449859055666.JPG
82152803010362323030-700x700.JPG
b4.JPG
brillant-halı-helen-serisi-hl11331_zoom.JPG
brillant-kaymaz-tabanli-bh1023-yazlik-butik-hali.JPG
brillant-latex-hali-fashion-80x150-hl11347802-puskullu.JPG
brilliant-silver-3776-pudra-01_zoom.JPG
burçak-3a_zoom.JPG
f80e3013cd7fa4c62d9be21fe62509a0.JPG
firuze-3aa_zoom.JPG
garden-1a_zoom.JPG

Ben de yaz ayları da olsa zeminini boş bırakmayanlardanım. Malum bendede küçük çocuklar var özellikle yere uzanarak televizyon izlemesine bayılırlar. Onlar için hem kaydırmaz bir halı hemde modern renk ve desenlerden oluşan yazlık halı bakarken brillant markasının birbirinden güzel halı modellerine rastgeldim.

Doğruyu söylemek gerekirse bayıldım... Oturma odasından tutunda, mutfak, çocuk odası halıları brillant kaymaz tabanlı halı modelleri arasın da yer alıyor.

Birçok renk seçeneklerinin yanısıra modern renk ve desenleri ile özellikle bazı halı modelleri adeta bir portreyi anımsatan brillant halı modellerini sizler de çok seveceksiniz. Brillant yeni sezon yazlık halı modelleri cazip fiyat avantajları ve zengin renk, desen seçenekleri ile evinize bambaşka bir hava katacak;)

bende yaz ayıda olsa zemini boş bırakmayanlardanım özellikle kızımın odasında mutlaka yaz kış yerde bir halı bırakırım kaymaz tabanlı brillant halılar çok güzel bayıldım fiyatlaırda oldukça uygun havaların bir sıcak bir soğuk gitmesinden dolayı henüz kışlık halılarımı kaldıramadım kaymaz tabanlı yazlık halılara ihtiyacım var mutlaka brillantın kaymaz tabanlı halılarından almak istiyorum en azından ikide bir kayan halıyı düzeltmek zorunda kalmazsınız bu zaten sinir eden bir durum halı yere nasıl serildiyse en azından kaymadan kalırsa sürekli düzeltmek zorunda kalmazsınız.

Bu kaymaz tabanlı halılardan geçenlerde iki tane aldım.Henüz kullanmadım. Halıcı makinada yıkanabilir dedi.Annemde makinada yıkama un gibi tabanı dökülür dedi. Satıcıda güneşte kurutma dedi .Fiyatı uygun diye kalkıp aldım ama daha kullanmadan pişman oldum.Kaymaz tabanlı halı kullanan arkadaşlarım bu halıların temizliğini nasıl yapıyorsunuz bilgi verebilirsiniz ?

Geri