Bronz Tene Gökkuşağı Makyajı

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bronz Tene Gökkuşağı Makyajı


Ten:altın yansımalar:

Cildiniz güneşin aynası olmalı: bronz ve aydınlık. Bronzluğu elbette korumalı ürünlerle, cildinize zarar vermeden elde etmelisiniz. Ten makyajı yaparken bronz görünüm veren renklendirici kremlerden ve güneş pudralarından yararlanın.
Renklendirici kremler gündüz kremi ile fondöten arası ürünlerdir. Cilde bronz ve şeffaf bir görünüm verirler. Renk seçerken ten renginize uygun bir bronzluk verecek renkleri seçin, çok koyu olanlardan kaçının.
Güneş pudraları ise, bronz görünüme güneşin aydınlığını yansıtır. Büyük bir fırça ile yüzün öne çıkan bölümlerine (yanaklar, alın, çene ve burun) uygulayın. Yoğun sürmeyin, maske gibi durur.
Allığınızı şeftali tonlarından seçin, kırmızıdan uzak durun.Gözler:GÖKKUŞAĞI BAKIŞLAR:

Melankolik ve hüzünlü bakışlara veda edin: canlı, ilgi çekici ve çarpıcı olun. Bunun için renklerle oynamaktan korkmayın: degradeler yaratın, tek renk uygulayın, tamamlayıcı veya kontrast iki rengi yan yana sürün. Yazın öncü far renkleri pembe, mercan yeşili, mavi ve turuncu. Ama kendinizi bu renklerle sınırlamayın, farlarınızı karıştırın ve göz kapaklarınızda gökkuşağını yaratın.
Bu yaz kirpikler de rengarenk, kışın kömür bakışlarının yerini yeşiller, maviler aldı. Kullanamam diyorsanız, kahverengi tonlarını deneyin.

Dudaklarırıl pırıl...

Yazın dudaklar "ışıltı" ile eş anlamlı olmalı. Kış aylarının yoğun ve koyu tonlu rujları geride kaldı. Makyajınızla bütünleşecek renk karışımları yapabileceğiniz lip glosslar kullanın. Rujunuzu sadece gece çıkarken uygulayın ve üstüne mutlaka uyumlu renkte lip gloss sürerek parlaklık kazandırın.

Tırnaklartraslı:

Rujlar gibi ojeler de parıltılı. ****lik renkler, uçuk ve iddialı tonlar çok moda. Ayrıca, tırnaklarınızı makyajınız ve kıyafetinizle uyum sağlayacak şekilde straslar ve desenlerle de süsleyebilirsiniz.
 
Üst