bu bitkisel çayı için karı-koca kavgasına veda edinnn...

mislinay

Yeni Üye
Üye
bu bitkisel çayı için karı-koca kavgasına veda edinnn...
Kayseri'de, sakinleştirici etkisi olduğu iddia
edilen bitkilerle yapılan çay, "Karı-koca kavgasına bitkisel çözüm" etiketiyle satışa sunuldu... İşte ilginç çay...

3528.jpg
Kayseri'de, sakinleştirici etkisi olduğu iddia edilen bitkilerle yapılan çay, "Karı-koca kavgasına bitkisel çözüm" etiketiyle satışa sunuldu. Herbalist Nuri Akdamar, "kantaron, civan perçemi ve karabaş otu"nun sakinleştirici etkisi olduğunu söyledi.

Bu nedenle sık sık kavga eden karı-kocalar ve gelin-kaynanalara bu otların karışımından elde edilen çayı önerdiklerini ifade eden Nuri Akdamar, "Yaklaşık bir litre kaynamış suya bir çorba kaşığı bu karışımdan atılarak çay gibi demleniyor. Elde edilen çay, yan etkisi olmadığı için istenildiği kadar içilebiliyor. Otların sakinleştirici etkisi olduğu için ya kavgaları çıkmadan önlüyor ya da çıkan kavgaların kısa sürede yatışmasını önlüyor" dedi...

AA

Cevap: bu bitkisel çayı için karı-koca kavgasına veda edinnn...

bulmak lazım biraz :minik: her evde bulunması lazım :hhh:

ya arkadaşlar bu çay bir ticaret ürünü olmasın sakın...vallahi katılıyorum her eve lazımda bir örneğini en iyisi ben kullanayımda görelim barii...ya daha sakın yada eskısınden daha asabi olurmusuz :haha:...canım saol denemekte fayda var

ben bi demlik içiorum banamısın demio:hhh: bencede ticari kazanç için van gölü cenavarı işine döndürmüşler bunu da :hhh: kocacım biraz sonra senle kavga edecem ama sen şu çayı iç hele ben ne dersem diyim sen hep sakin sakin gül emi:hhh::hhh::hhh:

Geri