1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Bu da Köpeğiniz İçin Astroloji!

  Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Köpeğiniz kararsız mı? Yoksa evin reisi o mu? Kediniz dost canlısı mı? Ya da elinizi uzattığınızda tırnaklarıyla canınızı mı acıtıyor? Kediniz sokak meraklısı mı?
  İngiliz medyum Craig Hamilton-Parker tüm bu soruları yanıtlıyor. Medyuma göre, köpek ve kedilerin de tıpkı insanların gibi burçları bulunuyor, eğer hayvanınızla iyi geçinmek istiyorsanız burcunu ve burcunun özelliklerini bilmeniz gerekiyor. İşte, kedi ve köpeklerin astrolojik sırları...

  KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

  Köpek: Zodyak'ın ilk burcu olan Koç köpeği, cinsinin lideri olmak ister. Bağlanmaktan kesinlikle hoşlanmazlar. Başka köpeklere karşı hoşgörüsü bulunmayan Koç köpekleri, çevresini keşfetmek ister. Her gördüğü yemek artığını yer.

  BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Köpek: Sadık, namuslu, kolayca eğitilebilen bu burcun köpekleri, mükemmel rehber köpek olurlar. Çocuklarla çok iyi anlaşırlar. En büyük aşkları yiyecek, ikinci aşkları ise müziktir. Eğer boğa burçlu köpeğinizi mutlu etmek istiyorsanız ona Beethoven çalın. Saatlerce uslu uslu oturup, dinleyecektir.

  İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Köpek: Bu burcun köpekleri çok çabuk sıkılır. Sürekli yeni yerler keşfetmek ister. Bir arkadaşınızdan köpeğinize birkaç gün bakmasını isteyin. Köpeğiniz bundan çok hoşlanacaktır. Eğer sabırsızlıklarının üstesinden gelirseniz, birkaç ufak atraksiyon öğretebilirsiniz. Gösterişe bayılırlar. Ancak köpeğinizi gözünüzden ayırmayın. İkizler köpeği, bir anda evinizi terk edip kaçabilir.

  YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Köpek: Sakın yengeç burçlu köpeğinize emir yağdırmayın. Yoksa ağlamasına engel olamazsınız. En duygusal köpekler, yengeç burçlulardır. Mükemmel anne-baba olurlar. Çocuklara bayılırlar. Sık sık huysuzlaşıp, sahiplerinin ilgi ve güvenini isterler.

  ASLAN (24 Temmuz - 23 Ağustos)

  Köpek: Kendinden emin, korkusuz, gururlu aslan burçlu köpekler, ideal polis köpeği olurlar. Kendini beğenmişliklerinin sınırı olmadığı gibi, sevginin merkezi olmaya da bayılırlar. Aslan burcu köpekleri, sahibine zarar gelmemesi için canlarını vermeye hazırdır. Ancak kedilerden çok korkar.

  BAŞAK (24 Ağustos - 23 Eylül)

  Köpek: En temiz köpekler başak burcundan çıkar. Rutinden hoşlanırlar. Onun için her gün aynı saatte yürütülmek, aynı vakitte yemeklerini yemek isterler. Bu burcun hayvanları küçük olurlar. Küçük boyutlu köpekler bu burçta serpilip, gelişirler. Sadık olan bu köpekler, aynısını sahiplerinden de bekler.

  TERAZİ (24 Eylül - 23 Ekim)

  Köpek: Sahiplerini kolaylıkla ikna, hatta yönlendirme gücüne sahiptirler. Bu köpekler, paranın satın alabildiği herşeyle mutlu olurlar. Yattığı sepetin ipekle döşenmesine dikkat edin. Yalnız bırakılmaktan nefret ederler. Evde, yanlarında değilseniz sizi müthiş özlerler. Başka köpeklerin arkadaşlığını sevdikleri kadar, çevresinin barış, uyum içinde bulunmasından hoşlanırlar.

  AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

  Köpek: En iyi arkadaşınız, veya en kötü düşmanınız, ne olursa olsun, akrep köpekleriyle ilişkiler çok ateşlidir. En hafif kokunun bile izini sürebilirler. **** güçlerinin fazlalığı nedeniyle, mükemmel yetiştirici köpek olurlar.

  YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

  Köpek: Burcun yavru köpekleri enerji kaynağıdır. Büyüdükçe daha kontrollü, kaslı olurlar. Ateş grubuna dahil bu burcun köpekleri, ender şekilde kahraman ve şanslıdır. Çok iyi bir karaktere sahip bu köpekler, küçük oyunlarla sahiplerini şaşırtırlar.

  OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

  Köpek: Bu burcun köpeklerinin doğar doğmaz yaşlı gözüktüğü söylenir. Ancak bu köpekler, büyüdükçe görünüşleri de güzelleşir. Zor görevlerden hoşlanmalarına rağmen, işi tamamlamaları uzun zaman alır. Uzun yürüyüşlerde hep geride kalırlar. İnatçı ve verilen emirlere karşı itaatsizdir.

  KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

  Köpek: Eğer aptal bir köpeğiniz varsa, mutlaka kovadır. Başka köpeklere bile tuhaf gelen davranışları vardır. Bazan köpekten çok insan gibi davranırlar. Ancak kalpleri yine köpektir. Koşmaktan çok hoşlanırlar. Mutlu bir kova köpeği, özgürlüğüne düşkündür.

  BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

  Köpek: Kırma köpeklerin ideal burcu balıktır. Ancak balık burçlu köpek olmak çok akıl karıştırıcıdır. Akıllarına bir fikir gelir gelmez, ancak bu fikri uygulayana kadar başka bir fikre kapılırlar. Genelde zayıf pençe ve bileklere sahiptirler. Buna dikkat edilmesi gerekir.

  İNSANLARLA EVCİL HAYVANLAR ARASINDAKİ UYUM TABLOSU;

  Koç : Bu burcun üyesi olan kedi ve köpekler çok şımarık ve oyuncu olurlar.

  Boğa: Bu burçta doğan sevimli hayvanlar tembel ve saklanan tiplerdir.

  İkizler : Her daim sahibine sokulmak isterler . sevilmek okşanmak en büyük tutkularıdır.

  Yengeç: Her zaman sahibi ile haşır neşir olmak ister , eve gelen konukları asla hazmedemezler.

  Aslan : Hani cilveli denir ya!! İşte o bu burcun üyeleri ,için tam bir kelime çat burada çat şurada misali.

  Başak : Bu burcun üyesi olan şirin yaratıklar sahipleri ile anlaşamayıp, dışardan gelen insanlara sevgi beslerler.

  Terazi : Eğer sahibi aynı burcu üyesi ise aşk denilecek kadar tutkun olurlar. Başka burcun üyesi ise insana fazla sokulmayı sevmezler.

  Akrep : Son derece hisli alıngan azarlanmaya tahammülü yoktur. Evini terk etmeyi düşünürler.

  Yay : Bu burçtaki hayvanlar deyim yerindeyse tam bir şımarık olurlar, yabancı veya sahibi olması hiç önemli değildir onlar için. Daima sevgi beklerler.

  Oğlak : Her zaman sahibini izlemeyi tercih eder. Evine ve sahibine düşkünlüğüyle bilinen hayvanlardır.

  Kova : Kendini beğenmiş , kimseye sokulmayan evin sadece bir ferdine aşık olan hayvanlardır.

  Balık : Bu burcun hayvanları gezmek için yaratılmıştır , evde yalnız kamaya tahammülleri yoktur. Eğer yalnız kalacak olurlarsa ev eşyalarına zarar vermeyi düşünürler.


   
Bu da Köpeğiniz İçin Astroloji! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kayserili PireMehmet; bu da kadınlar için demiş..

  Kayserili PireMehmet; bu da kadınlar için demiş..

  Kayseri Fıkrası - Kadınlar İçin .... Kayserili Pire Memet, istasyonda çok sıkışınca, gözü hiçbir şeyi görmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi önüne geçmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar için... Uçkurunu eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar için!" deyip içeri dalmış.. :toilet::laugh:
 2. Sağlığınız İçin Kış Ayların da Bu İçecekleri Tüketin!

  Sağlığınız İçin Kış Ayların da Bu İçecekleri Tüketin!

  kış aylarında nasıl beslenmeli, kış aylarında ne içmeli, kış aylarında sağlıklı içecekler Kış aylarında bağışıklık sistemi zayıflar ve özellikle gribal enfeksiyonlara karşı dayanıksız olur. Kışın bağışıklık sistemini güçlendirici, soğuk algınlıklarına iyi gelen bir takım içecekleri bol bol tüketmeniz sizin sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır. peki kışın hangi içecekleri içmeli?...

Sayfayı Paylaş