bu evlilik saglikli bi evlilikmi?

cnm ya senin adına sevindim gerçekten merak ediyodum ..konuşman çok iyi olmuş en azından nedenlerini öğrenmişin bundan sonra senin için herşey daha güzel olur inşlh...Rabbim yar ve yardımcın olsun...
tsklr cnm allah hepimizin yardimcisi olsun bundan sonra en azindan bu duruma göre davranirim

Sadece bir kiskanclik icin seni bu kadar cok uzdugune degmemis,bunu kabullenmesi itiraf etmesi cok iyi,cokkk sevindim anlasabildiginize.Umarim duzelir bundan sonrada,gerci kiskanclik gecmez canim,bu onun karakteri,sende boyle kabul et.Yapabilecegin pek birsey yok kisilik kolay kolay degismez,kiskancligini bil,sende ona gore davran ve uzulme.

Bundan sonra kendini bosuna uzmezsin umarim,cunku sen uzuldukce cocuklarinda etkilenecek.Hersey gonlunce olsun.

cnm esim cocuklarina karsi ilgisiz degil onlar icin canini verir cocuklar ne isterlerse aninda yapar onlari gezmeye götürür alis veris yaparlar onlarla birlikte oyun oynar kizlarini cok ama cok seviyor tek sorun benimle onun oda bugun itiraf etti kiskanclikmis bugun sabah konustum onunla neden bunu bana yapiyorsun benim parka gitmem sorun disari cikmam sorun yani kisace herseyi sorun yapiyorsun ve kavga cikiyor sebep ne dedim seni kiskaniyorum dedi kimden neden dedim herkesten herseyden sen 25yasindasin ben 30 sen genc kiz gibi duruyorsun ben 40 yasinda adam gibi saclarim dökülüyor yaslaniyorum dedi ben de yapma böyle ben seni sevdim senden bi baskasi da beni ilgilendirmiyor sen benim ilk tanidigim asik oldugum adam gibi görünüyorsun gözüme bu dedigin degisiklikleri hic fark etmiyorum bile dedim böyle yaparak bize evliligimize zarar veriyorsun dedim sonra bana söz ver bi daha yapmicaksin böyle kiskancliklar dedim tamam dedi yani gene söz vermedi ama en azindan ben suan neden oldugunu biliyorum esim kendini yaslanmis olarak görüyor saclarinin dökülmesi kilo almasi v.s ins yavas yavas düzelticez sorunlari hakkimizda hayirlisi olsun
ben sana söylemiştim :D kendi içinde yaşadığı sorunlar vardır sana yansıtıodur diye...allah aranızda ki aşkı bozmasın canım..

arkadaslar sizden bir yardim daha istiyorum ben evleneni 4.5yil oldu ve esimle an fazla bir hafta ayri kaldik belkide bu yüzden birbirimizi bu kadar cok kiriyoruz yani hic uzak kalmadik ben bu yil türkiyeye gelsem cocuklarimla ben esim burda kalsa 1ay ayri kalsak sizde dogru olurmu yani araya biraz mesafe koymam sorunlari dahami büyütür yoksa uzak olunca birbirimizin degerini dahami iyi anlariz türkiyede esimin ailesi var onlarin yaninda kalmayi düsünüyorum rahatimda yerinde olur sizce gideyimmi ?

canım benım sana bır onerıde bulunacagım bence sen eşinle kültür çatışması yaşıyorsun.bu birçok evlilikte malesef var.ne sen onun istediği gibi olabiliyorsun nede o senın.bu durumdan cıkıs yolları üretebilmek lazım aklıma bı tane geldı mesela ;eşini al karşına ıkınızınde istekleri oldugunu ve sureklı catısmalar yasadıgınızı uygun bı dılle anlat ve 1 hafta evde senın istediğin olsun yanı ıstedıgın gıbı gez toz o sana uysun 1 hafta onun istediği gibi olsun bunun gibi çareler üretmeye çalış.ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN SAĞLICAKLA KAL

canım benım sana bır onerıde bulunacagım bence sen eşinle kültür çatışması yaşıyorsun.bu birçok evlilikte malesef var.ne sen onun istediği gibi olabiliyorsun nede o senın.bu durumdan cıkıs yolları üretebilmek lazım aklıma bı tane geldı mesela ;eşini al karşına ıkınızınde istekleri oldugunu ve sureklı catısmalar yasadıgınızı uygun bı dılle anlat ve 1 hafta evde senın istediğin olsun yanı ıstedıgın gıbı gez toz o sana uysun 1 hafta onun istediği gibi olsun bunun gibi çareler üretmeye çalış.ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN SAĞLICAKLA KAL
cok tsklr cnm bu senin dediginide denedim hatta ben onun dedigini 1 hafta boyunca hic itirazsiz yaptim ama sira ona gelince 1 saat sonra vaz gecti yapmicam dedi artik bende oluruna birakiyorum cnm elbet bi durma zamani gelecek diyorum kendimi öyle teselli ediyorum

Geri