1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu Gece..

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Ekim 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Gece..

ellerine sağlık canım

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    emegıne saglık

4. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğinize sağlık.

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık

Bu Gece.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Bu Gece

Gülben Ergen - Bu Gece

bulutlar agladı bugün sevinçten korkmadım ıslandım inan yürekten müjdeler aldım gülden çiçekten sizinle aska geldim bu gece dünya gözlerimde aska boyandı gönlümde bir çosku sevda uyandı içimdeki filizler boylandı sizinle aşka geldim bu gece bu gece ellerim göğe dokundu bu gece yıldızlar avcuma doldu bu gece gülde bülbüle kavustu sizinle aşka geldim bu gece
  2. Bu gece

Bu gece

Sabrımı giyindim sevgili, Ölümlerden ölüm beğendim, ___________________Kelimelerinden anlam çıkardım mutluluklara dair… Sesinden tanır seni sevda alfabesi, Sözcükler sıraya dizilir koca yüreğinin önünde. “Koşun” dedin mi tüm harfler saçlarıma dolanır, Seni herkesten çok ben bilirim yar. Şimdi avuçlarımda cümlelerin “Sen” oldum “ben” e yazıyorum. “Sen” i okuyorum pulsuz mektuplarından...
  3. Bu gece sonn...!!

Bu gece sonn...!!

Bu gece senden vazgeçme vakti.. Satırları gözyaşlarıyla ıslatıp, titrek ellerleimzalama vakti bir sevdayı bitirişi.. İçinde olduğun hayallere son vermek vakti...Artık nasıl olacaksa olacak işte.. Bu gece bütün yas tutulup bu sayfa kapanacak hani derler ya; gözlerimin önünden bir film şeridi gibi geçecek bu gece hepsi ve bitecek devam etmemek üzere.. Bu film beni kahretmemek için son...
  4. Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Bu sayfa; Mahir Bu Gece Vuruluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reytingleri zorlayan dizilerden birisi olan Karadayı'da bu gece yine çok heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta Feride'ye önce evlenme teklifi eden daha sonra da tüm gerçekleri anlatan Mahir, Feride'ye büyük bir şok yaşatmıştı. Mahir Kara'nın kendisi olduğu itiraf eden Mahir'in bu sözleri üzerine,...

Sayfayı Paylaş