1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Bu Gothiclere Bakmayan Çok Şey Kaybeder Arkadaşlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.

Bu Gothiclere Bakmayan Çok Şey Kaybeder Arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

gelinlikler gelınlıkler 2111 gelinlik modelleri :photo:
  2. Nilüfer - Her Şeyden Çok

Nilüfer - Her Şeyden Çok

tarot nilüfer nilüfer tarot tarotcu Bugün uyandığımda yoktun yanımda Canım bugün ilaçlarımı almadım Canım bugün ilk defa sensiz kaldım Canım canımın yaprakları gözlerin yok Çok canımı yakıyor özlemin Çok çok çok her şeyden çok Sönmeyen ateşlerde günahlarım yanıyor Bıraktığın bu yerde Hayallerim ağlıyor Ah canım Mahvediyor karanlıklar Sönmeyen ateşlerde Günahlarım yanıyor Yüreğim kan...
  3. Bu gothic aksesuarlara bayılacaksınız

Bu gothic aksesuarlara bayılacaksınız

ne yalan söyleyeyim içlerinden bazıları benimde çok hoşuma gitti arkadaşlar çok şıklar
  4. Söylenecek çok şey var

Söylenecek çok şey var

Nedensiz bir gidişti. Oysa, yalnızlığımın kuytularını O her kesten daha iyi bilirdi. Şimdi, o kuytuda saklanan küçük bir kızın, yalnızlığı dolanıyor boynumun kıvrımlarına ve ağlamaklı bir kuş kırık kanadını sarıyor bedeniyle. Uzaklar, şimdi....tam şimdi sen gitmişken bunca acıtıyor içimi... Kelimelerin anlamsızlığına bulanıyor ellerim Çok eskide kalmış bir hatıranın gözleri dokunuyor...
  5. Arkadaşlar Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder

Arkadaşlar Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder

Merhaba az önce elimde ki mıknatısla öylesine dalıp oyunlar oynadım ve hangi metala tuttuysam yapıştı ve birden aklıma şu geldi acaba Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder yapışma özelliği tükenmez mi hiç?

Sayfayı Paylaş