1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu gun sızın gununuz

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

BU GUN SIZIN GUNUNUZ DESELER
    Bu gunu nasil degerlendirmek isterdiniz, mesela butungun boyunca ne yapmak veya neyi yapmamak icin sikintinizi dindirirdiniz........

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu gun sızın gununuz
    bugün havadanmıdır nedir bilmiyorum tembellik yapıyorum pc başından ayrılamadım...ama en yakın zamanda biraz dışarı çıkıp kendi adıma biraz değişiklikler yapmanın zamanı geldi diyorumm...

Bu gun sızın gununuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HİÇ Gununuz Kutlu Olsun

HİÇ Gununuz Kutlu Olsun

HİÇ GUNUNUZ KUTLU OLSUN Hiç baba olmamışların da bir günü olmalı; senede değilse bile, ömürlerinde bir günü. Hiç anne olmamışların, hiç sevgili olmamışların, hiç çocuk olmadan büyümüşlerin de bir günü olmalı hayatlarında. Öyle hatırlatır gibi değil, imalardan, yanlış anlamalardan, başa kakmalardan uzak bir gün… Bir tür özlem giderme, bir tür "şimdi bana kaybolan yıllarımı...
  2. Gu Kız İsimleri

Gu Kız İsimleri

gü kızlar gükızlar hindistan bayan isimleri hindistan kız isimleri hint bayan Gunude: uykuya dalmış, uyumuş Gurbet: doğup yaşanılmış olan yerden uzak yer Gutrüna: özel isim
  3. Gu Erkek İsimleri

Gu Erkek İsimleri

oglan isimleri oglan ismi isimleri 2010 Gufran: günahların affı Gulam: oğlan, uşak iran ve hindistan' da (abd) kelimesi yerine kullanılmıştır. gulam ali, gulam ishak han gibi Gurer: hiddetli, şiddetli kimse Gurur: özsaygı, içdeğer
  4. hic... gununuz kutlu olsun!!!

hic... gununuz kutlu olsun!!!

Hiç anne olmamışların, hiç sevgili olmamışların, hiç çocuk olmadan büyümüşlerin de bir günü olmalı hayatlarında. Hiç baba olmamışların da bir günü olmalı; senede değilse bile, ömürlerinde bir günü. Öyle hatırlatır gibi değil, imalardan, yanlış anlamalardan, başa kakmalardan uzak bir gün… Bir tür özlem giderme, bir tür “şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler” şeklinde… Etrafı bayram ederken...

Sayfayı Paylaş