1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, deniz akkaya, efsane klibi, müzik, nihat doğanla deniz akkayanın yıllar önceki klibi burada hanımlar

Evet hanımlar belki hatırlayanınız vardır ama ben yinede bunu görmeyenlerin görüp görenlerin ise tekrar hatırlamasını istiyorum. Özellikle iyi bakın sizce o videodakiler kimler bakalım tanıyabilecekmisiniz:):)

evet meleklerim Nihat-Dogan ve Deniz-Akkaya'nin Efsane klibi:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Mayıs 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!!!

sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw isallah bu videodan sonra herkes sigarayi birakir
  2. bu dantel örneğine mutlaka bakın

bu dantel örneğine mutlaka bakın

Böyle bir güzellik gördünüz mü? Başlarken 15 zincir çekip birleştiriniz üzerine 35 tane dolgu yapıp 4 zincir çekip 7 tane dolgu yapınız bu şekilde 6 tane aralarına 2 zincir çekerek 7 er dolgular yapınız sonra 7dolğunun üzerine 10 tane dolgu yapınız fakat aralarına 3zincir çekip 1tur atınız başa gelidiğinizde 12 dolgu yapınız 4 çekiniz diğer dolgunun başına batınız .bir tur atınız. Tekrar...
  3. Bu hastalığa karşı mutlaka tüketin !

Bu hastalığa karşı mutlaka tüketin !

Prof. Dr. Ülkü Akarırmak, kalsiyum açısından çok zengin olan pekmezin, osteoporoz (kemik erimesi) riskini azaltmakta yararlı bir gıda olduğunu söyledi.Osteoporoz Hasta Derneği Başkanı Prof. Dr. Ülkü Akarırmak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''kemik erimesi'' ya da ''kemik zayıflaması'' olarak da bilinen osteoporozun, kemik miktarındaki azalma ve kemik kalitesindeki bozulma nedeniyle...
  4. Bu Masum Günah İkimizin..

Bu Masum Günah İkimizin..

bu masum günah ikimizin Bu Masum Günah İkimizin.. Aklımda bir siyah sözcük.. Senden bana hatıra.. Karanlık geceler şahidimdir.. Hoşçakal diyemem sana.. Sende ben gibi hissediyorsan hala.. Ben burada yüreğim rehin.. Sen orada yalnızlık zehir.. Bu masum günah ikimizin.. Gitme ne olursun.. aLıntıdır..

Sayfayı Paylaş