Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....

canımmm ne desem boş biliyorum Allah sana sabır ve dayanma gücü versin, çok çok üzüldüm inş Allah sana yeniden annelik duygusunu tattırır bu kez meleğin sizi cennetten izlerken anneciği sevindiği için ve kardeşi geleceği için o da sevinir, küçük meleğin de hep seninle kalır umarım. hayat nelere kadir hiç belli olmaz belki Allah mucizesini gösterir ve yakın zamanda yeniden hamiş kalıverirsin. herşeyin hayırlısı olsun tatlım biz yanındayız bunu hiç unutma Allah yar ve yardımcın olsun...

kızlar hepinizden tekrar Allah razı olsun benim yanımda olduğunuzu göstermeniz çok güzel bişey beni çok mutlu ediyor ama inanın atlattım sanırsam :D mutlu olmaya çalışıyorum hayat devam ediyor ilk olarak doktorumu değiştirdim ve yardım alıyorum bu doktor değişikliği ii geldi eski dokorumun söylediklerine göre şimdiki doktorum çok farklı şeyler söylüyor oyüzden mutluyum galiba asıl sorunum anlaşıldı ve tedavi görüyorum 2 ay bitti bakın nasıl geçti bilmiyorum ama bitti 2 ayımız bitti ve şuan 3. ayımdayım meleğimsiz alışıyo insan ve 3 ayım kaldı dokttorumun dediğine göre kendimi ii hissetmem yeter inş tekrar hamile kalıcam ve sizlere bu güzel haberi vericem bunlar bile benim için umut ışığı hepinize tekrar teşekkür ederim dualerınız için Sizin sayenizden toarlandığıma inanıyorum dualarınız sayesinde Allah razı olsun şimdi tekrar hamile olacağım günleri bekliyorum kendinize ii bakın aeo hoşçakalınnn

esin cok sevindim bu sekilde pozitif olmana. iste bu canim :) hersey daha guzel olacak ins. cok guzel yaaa ....

senden bi hamis haberi alcaz birde bakmissin dogum haberlerini, ins olcak hepsi zamanla

Cok opuyorum canim seni bu sekilde iyi bak kendine :))

cok gecmiş olsun şuan lafın bitti kelimelerin tükendigi yerdeyim üzülme demek bizler için kolay ama seni ii anlıyoruz ayakta dur üzülme rabbim ne eylerse hakkımızda iyisini eyler ablacım uff ablam benim hakkımız helall olsun allah büyük yazacak kelime bulamıyorum :(:(

canım çitosum öle takip ediyorumki seni herşeyindenn haberim var anlayacağın o gün seninde yazdıkların bin parça olmuştu yüreğim kimden dileye bilirizki Rabbimden başka Allahım bizlere taşıyamayacağımız yükler vermesin canım allah razı olsun senden seninde beni çok ii anladığına eminim ama dedğim gibi sanki birdaha anne olamıyacakmışım gibi geliyor ya o benii kahrediyor ama sabretmeye çalışıyorummm galiba zamana iihtiyacım var aynı zamanda yardımada artık hayırlısı diyorumm bişeyi çok fazla istemiyecekmişsin onuda anlıyorum şuan onun hayal kırıklığıyla yaşıyorumm....:( :(

Canım insanın başına bir müsibet geldiği zaman hayat ,aldığın nefes ve zaman duruyor.Çevrendeki her şey senin yaşadığın olayla ilgili şekilleniyor..Senin karamsar olman normal ama geçici bir durum.Hiç bir insan yoktur ki en kötü gününde ümitsizliğe düşmesin.Zor bir dönemdesin.Üstesinden gelmediğini düşünüyorsan hemen bir piskoloğa git.Hayatımın en kötü günleri 2007 di.Ozaman piskolağa gittim ve ilaçlarımı doktorun dediği kısa dönemde değilde kendimi iyi histtiğim dönemde kendim bıraktım.2 ay oldu bırakalı.40 kiloya düşmüştüm ne uyku ne hayattan zevk alıyordum düşünmekten uyuyamıyordum kısacası çok kötü durumdaydım ve piskoloğun verdiği ilaçla kendimi toparladım benki ana kuzusuyum o ilaçaları aldığımda anamı bırak evim yansa umursamıyordum.Çok şükür iyiyim.Sende iyi olucaksın bu kötü günleri unutucaksın.Ve anne olucaksın yeniden bu defa evladını sağlıklı sıhatli kucağına alıcaksın asla olumsuz düşünme.Rabbim dermansız dert vermesin canım her şey düzelicek yoluna giricek kafanı dağıtmaya çalış Rabbim o güzl gönlüne versin birtanem...Günahlara kefarettir gönüldeki keder... Niyetler halis olunca Ameller olmaz heder... Biraz sabreyle bak...Neler göreceksin neler...
Mevlam ihmal değil...
İmtihan eder :kiss:

çitosum öyle güzel anlatıyorsun öyle güzel cümleler kuruyorsun ki insanın içine bir değil bin umut doğuyor.senin yazdığın her kelime o kadar anlamlı ki...ben eminim hepimizin anne olması için bir zamanı war.'Günahlara kefarettir gönüldeki keder... Niyetler halis olunca Ameller olmaz heder... Biraz sabreyle bak...Neler göreceksin neler...
Mevlam ihmal değil...
İmtihan eder
' bir çok güzel sözün gibi bu da çıkmayacak aklımdan.esinciğim üzme kendini lütfen.senin durumunu yaşamadım ama tahmin edebiliyorum.gebe kalamamaktan daha zor bir durum gibi geliyor bana.ama Rabbim kimseye taşıyamayacağı yük we keder wermez.bununda üstesinden gelip kendni bir an önce toparlayıp anne olabilmen dileğiyle....:kiss:

Esincim İyi olmana çok sevindim canım.Böyle durumlarda en etkili ilaç zaman.Allah bir daha böyle bir durumu yaşatmasın.Kendine iyi bak canım:kiss:

Seacım:kiss: Sizi benden daha iyi hiç kimse anlayamaz ben sizin yaşadıklarınızı (bazen aynı bazende farklı durumlarla yaşadım..Neler hissetiğinizi çok iyi biliyorum.Sizleri rahatlatabiliyorsam ne mutlu bana canım dualarım sizlerle Allaha emanetsiniz:kiss:

Son düzenleme:
Geri