Bu kadına bakınca ne gördünüz?

handanca

Daimi Üye
Yönetici
meleklermekani1-9636.jpg

Hüznü kaybı, elinden gidenlerimi?
Yoksa hayatın solup giden evrelerinimi?

Ey hayat ne acımasızsın.
Her yıl için bir çizgimi çizdin?...
Hayata sunarkende eksik verdin...
Sağlık verdin yaşadım...
Her yıl bir şey verdin sonra...
Saç, Diş, Düşünce, Büyüme vs vsss...

Ölürkende sunduğun gibi eksik alıyorsun beni...
Dişimde kalamayacak saçımda....
Hayat sen ne acımasızsınn...
Her yıl biraz daha yaklaşıyorum yaşlılığa...

geleceğimi gördüm. ne zaman yaşlı bir insan görsem içim burkulur sonunda benimde yaşlanacağım aklıma gelir ve canım çok sıkılır :(

gozlerı kanl vee yaşlı sanırım gesmıstekı yasadıklarını uzuntulerını anlatıyo yuzundekı cızgılerde bunu onaylıyo dudagını sıkması aglamamk ıcn kendını zor tuttugunu gosteryıı

o çizgilerde kimbilir neler saklıdır hayatı asıl ona sormalı bence yaşlanıyoruz evet ama her yaşda güzel dimi yaşamalıyız çünkü her yaşın kendine göre güzelligi var hayat o kadar kısaki zamanın nasıl gectigini anlamıyo insan

zaman işte böyle bir kavram doğuyoruz büyüyoruz büyüne kadr ne kadar çok evre geçiriyoruz o evre içinde seviniyoruz kimi zaman üzülüyoruz heycanlanıyoruz herşeyi yaşıyoruz en öenmliside sevdiklerimizi gelen bir haberle yani ölüm haberiyle kaybettiğimizi anlıyoruz üzülüyoruz ve yaşadğımız evre geliştikçe bizim ölüm haberimiz başkalarına iletiliyor bizim sevenlerimiz bizim için üzülüyor hayat bundan ibaret zaten öenmli olan bu hayatı güzel yaşamak boş geçirmemk sevdklermizile birlkte kimsenn kalbini kıramdan yaşamak önemli şu kısa zamanda güzel yaşamasını bilelim melekler...!

Geri