Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Bu kırlent modelleri çok güzel hanımlar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bu kırlent modelleri çok güzel hanımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hanımlar bu kazak modeline bayılacaksınız

hanımlar bu kazak modeline bayılacaksınız

Öncelikle bu kazağın başlangıcında 2-3 sıra haroşa ya da 1 ters 1 düz yapın.Yaprak motifi uygulanmış. Yaprak motifi:örnekli kısımda uzun ilmik çekin ve çapraz şekilde 3′ünü sağa 3′ünü sola geçirin.sonra tekrar 3 sıra haroşa örün.bu kısmı 5 kere tekrarlayın. Yanlardan sağ ya da sol tarafa ilik açın.İstediğiniz göğüs ölçüsüne gelince yanlardan 1 er ilmek eksiltin.Kollara yine istediğiniz...
  2. Bu havlu kenarları çok güzel

Bu havlu kenarları çok güzel

ağır havlu kenarı örnekleri ağır havlu kenarları en kenarları oyaları agır örnekleri İnternette kız kardeşime ve erkek kardeşlerime şimdiden çeyiz hazırlığına başlayan annem için havlu kenarları bakıyorduk.Ben bazılaırnı o kadar çok beğendim ki bilgisayarımda bir dosya açıp içine ekledim:)Örnek çıkarıp yapacağımdan değil çok hoş göründükleri için saklama gereği duydum:Dİlerde kendimi...
  3. Bu Lambader modeli çok sevimli

Bu Lambader modeli çok sevimli

Lambader modelleri Abajur modelleri Dekoratif lambader modelleri çok hoşuma gidiyor. Bu lambader de hoş bir diyazna sahip. Gövdesi ahşap malzemeden yapılmış. Başlıklarında ise kumaş seçeneği var. Ayrıca silinidir ve konik şapka seçimi yapmanız da münkün. Tasarım ikili lambader modeli karşınızda meleklerim.
  4. Bu çocuk odası aydınlatmaları çok güzel

Bu çocuk odası aydınlatmaları çok güzel

Çocuk odası aydınlatma modelleri Çocuk lambası modelleri çocuk odası için olan her dekorasyon ürünü çok şeker oluyor gerçekten. Dekoratid çocuk odalarına dekoratif çocuk odası aydınlatmaları yakışır zaten. Sizde çocuk odası hazırlıyorsanız bu birbirinden güzel aydınlatma modellerine bakmadan geçmeyin derim.
  5. Çok şirin süet kırlent modelleri

Çok şirin süet kırlent modelleri

süet kırlent modelleri Tasarım kırkent örnekleri bu süet desenli kırlent modelleri özellikle oturma odası dekorasyonunuz için çok uygun meleklerim. En sevdiğiniz sosyal mecralar artık odalarınızı da süslüyor! Sevimli dostlarınızı da unutmayan Gobbis ürünleri ile evinize sosyallik kazandırırken neşe katacak.

Sayfayı Paylaş