Bu kış, yaz bronzluğunun güzelliğini keşfedin

M

Misafir

Forum Okuru
Bu kış, yaz bronzluğunun güzelliğini keşfedin
Bu kış, yaz bronzluğunun güzelliğini keşfedin

dove.jpg
Yeni Dove Summer Glow Vücut Losyonu, içerdiği hassas bronzlaştırıcı maddelerle cildinize dengeli, hafif ve doğal bir bronzluğu sağlar. Böylece güneşe çıkmadan cildinizdeki yazın ışıltısı yıl boyunca devam eder.

Dove Summer Glow, anında bronzlaştırıcılar gibi değil, artan bir etkiyle bronzlaştırarak çok daha doğal bir görünüm yaratır. İçeriğindeki hassas maddeler, ciltle temas ettiğinde reaksiyona geçer ve cildinize günden güne artan bronzluğun rengini verir.Güneşin zararlı etkilerini ya da solaryum lekelenmelerini yaşamadan, ne kadar bronzlaşacağınıza sizin karar vermenize fırsat veren Dove Summer Glow, aynı zamanda normal bir vücut losyonu gibi cildinizi nemlendirir. Böylece içerdiği Dove nemlendiricileri ile bir yandan cildinizin günlük bakımını yaparken, bir yandan parfümü ve dokusuyla da uygularken kendinizi harika hissetmenizi sağlar.

Dove Summer Glow, açık-orta tenliler ve orta-koyu tenliler için iki farklı losyon olarak sunulmaktadır. Böylece cildinizin rengine göre seçebileceğiniz açık renkli ciltler için daha az konsantrasyonda bronzlaştırıcı maddeler, koyu renkli ciltler için ise daha yüksek konsantrasyonda bronzlaştırıcı maddeler sayesinde en ideal bronzluğa ulaştırır.

kaynak:4mevsimbronz
 
Üst