bu konuyu hiç açmak istemezdm ...

*AyLinciK

Yeni Üye
Üye
bu konuyu hiç açmak istemezdm ...
şuan saat gece 04:48 eşim olacak insan içerde yatıo. artık bende şiddete mağruz kalmaya basladım. . herkesin içinde küfür kıyamet ben bunları yazarken o kdr zorlanıyrm ki ağlamamak elde değil. derdimi paylaşcağım kmsem yok kusuruma bakmayın. az önce kavga ettik kollarım mosmor oldu artık kafayı yicem nefes alamıyorum. herkese iyi mutu görünmekten bıktım annem üzlür o üzülür bu üzülüz diye daha yüreğim bişey kaldırmıo bnm bi allahım bide kkuru canım kaldı kıslar kusura bakmayın ciddi derecede sağlığımı kaybettim artık. daha güçlü duramıorum toparlanamıorum son zamanlarda.. kendimide o eşim olack kişiyide allaha havale ediorum elimden gelen herseyi yaptııama inanıyorum çünkü yukrda allahım var.
bnm derdimi bilen bi kaç kişi var eminim onlar beni daha ii anlamıştır.

neden dayanıyorsunuz o zaman bu adama madi yönden eliniz sağlamsa yani bir işe sahipseniz...

koyun kapının önüne görsün gününü,neden ezdiriyorsunuz bu kadar kendinizi,sizde ona vurun gerekirse...

ay gerçekten çok sinirlendim bu erkekler kendilerini ne zannediyorlar

lütfen çekmeyin bırakın aklı başına gelir gerçekten üzülmeyin ona kaybetme korkusu yaşatın o zaman herşey düzelir

aylinn canimm :kiamam: balim benim yaaa.. seni ben cok mutlu saniyodum annemmm... hep gülüyodun ..

kuzucuk cekmek zorunda degilsinki... helede baskalari üzülür diye.. üzülsünler nolacak senin aci cekmenden daha mi kötü.. bide sen bu adamdan bebek yapma derdindesin... helede kaynananla ayni evde ikenn.. onlarin bilgisi varmi onlardami esini tutuyor....

sen bence annenle konus canim... anlat herseyi anne bu üzülür ama en azindan derdine derman olur... onlar sana vurmayi birak üzülmeyesin diye ellerinden geleni yaparken baska birinin sana vurmasina asla dayanamazlarki öylede.. hic bi hakki yok sana vurmaya .. hangi devirdeyiz artik onlar gecti.. cok gecsin ve hicte mecbur degilsin :kiss: canim benimmm

canim ALLAH yardimcin olsun cok üzüldüm cok zor bir durum jüpiter hakli ama yinede sen bilirsin senin kararin senin evliligin. hepimiz bu yollardan gectik ama zamanla hersey yoluna giriyor ama sabredeceksin. bilmiyorum nekadarlik evlisin ama susma ailene anlat yaninda olsunlarki esin ve esinin ailesi yanliz olmadigini anlasinlar. dayak konusuna gelincede KADINA SIDDETTE HAYIR DIYORUM. ireniyorum erkeklerin bu hareketlerinden. bende ilk evlendigimde yerdim dayagi onun bunun icin, baktim oldugu gibi degil esimi polise verdim kuzu gibi oldu kiz.
simdide ALLAHIMA binlerce sükürler olsunki ne dayak kaldi nede baska birsey. ...

boşan bence ben evli değilim fakat bnm annemi babam bir kere dövdü annem de dayımlara kaçtı o günden sonra babam anneme değil el kaldırmak dokunmuyo bilene.
yani sende kaç yada utanıyorsan boşan o da olmadı avrupa insan hakları mahkemesine git................

canım allah yardımcın olsun eğer çocuğun yoksa çekme derim ben gerçi sen bi bırak bak bakalım nasıl geliyo peşinden dayak ne demek ya bu kadar kolay mı insan nasıl sevdiğine böyle kıyabilir ...neyse bence sen ezdirme kendini bi çekil bakalım sensiz duramaz inan pişman olur tabii inşallah ve içine atma kimseye söylememezlik etme daha çok üzülürsün.. hem arkanda seni koruyacak insanların olduğunu görünce sana bi daha kolay kolay kabalık etmez diye düşünüyorum... inş düzelir

kıslar yazdıklarınız beni duygulandırdı... kaynanamlar duyuyo bişey demio çekip gitmeyi isterdim ama zaten eşim habire evden kovuo. bi erkeğe ne kadar karşı koyabilrsiniz ki. inannın öle severek evlendikti biz askımız için dünyayı yıkıcağımızı sanıooum ben yıkıldım ama... daha geceden 3.30 dan beri uyumadm b,işeyde yemedm esimmi hiç görmedm bile napcam ben allahm bana bi işaret göstersin inşallah.

anamm bu ne yaaa :S aylinn yavrum ne bu halin senin yaa tek göz odada kaynana kayın kahrı çek bide koca derdimi çekiyorsun
bak hayatta hiç kimseye boşan asla demem sanada demem ama çekmede bunları git annenlere bırak üzülünde üzülsünnn kimse senden kıymetli değil

bunalr seni iyice sahipsiz sanmışlarr yaa gücünü göster he baktın olmuyormu bırak gitsin
ev yok bartk yok huzur yok üstüne dayak var horlanma var ezdirme kendini yavrum bırak gitsin
git biraz anennlere kafanı dinlee
çok snir oldum yaa

Geri