1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Bu kuşlu mumluklara bayıldımm

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Mumluk modelleri Kuş figürlü tealightlıklar

Evimde kaçtane mumluğum var bilmiyorum. O kadar çok seviyorum ki mumlukları, dayanamayıp alıyorum. Romantik akşamlarımızda kullanıyorum :) Misafir ağırladığımda soframda da kullanıyorum. Eşimle balkon keyfi yaparken akşamları mutlaka balkon dekorasyonuma uygun mum yakarım. O kadar mumluğum var kullanayım değil mi:) Bu kuşlu mumlukları gördüm ve gene içimde yoğun bir satın alma dürtüsü uyandı .Biri beni durdursun:)

Bu kuşlu mumluklara bayıldımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben bu banyolara bayıldımmm

ben bu banyolara bayıldımmm

kaynak:kankarizma.com
  2. bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

ruj mu parlatıcı mı anlamadım :S ama bu renge bayıldım:ar4fd: bu rengi arıyorum yardmınıza ihtiyacım var bana bi öneriniz var mı acaba belki aranızda kullananlar vardır bu rengi....
  3. Ben bu mumluklara bayıldım.

Ben bu mumluklara bayıldım.

Mumluk modelleri Kuşlu mumluk çeşitleri Mumlara ve mumluklara hiç dyanamıyorum. Ama en yapayım o kadar güzel dekoratif mumluk modelleri var ki dayanamıyorum. Hem alıyorum hemde kendim yapıyorum. Limon kabuklarından mumluklar da çok şıklar. Bu mumlukları gördüğümde de çığlık atıp bunla ne şirin şeyler dedim ve sizinle paylaşmak istedim meleklerim. İşte kuşlu mumluklar;
  4. Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

oturma odası dekorasyonu Harşika dekorasyon örnekleri Oturma odamı yeni dekore ettim ama etmemiş olsaydım kesinlikle bu örneği uygulardım. Çok şık oturma odası dekorasyonu olmuş meleklerim özellikle kullanılan abajur modeline bayıldım.
  5. mumluklar

mumluklar

mumlukları hangi siteden alabilirim

Sayfayı Paylaş