1. sarı melek

sarı melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu mekanda neden radyo yok

Konu, 'türkülerimiz ve hikayeleri' kısmında sarı melek tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler ve yöneticimi bu mekanda neden bir radyo yok olsa çok güel olurdu meleklere ait bir radyo olması bence iyi bir fikir

bu mekanda neden radyo yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık bende bu mekandayım :)

artık bende bu mekandayım :)

merhaba arkadaşlar melekler mekanında güzel saatler geçirmemiz dileğiyle ..
  2. Bu yazın en gözde tatil mekanı?

Bu yazın en gözde tatil mekanı?

sizce hangisi......................
  3. Bu Yaratığın Adı Yok

Bu Yaratığın Adı Yok

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Galler'de çiftçinin başına bela olan yaratığın gözleri yok. Bir balığı andıran bu canlının derisi de bulunmuyor. Dişleri ise bir ustura keskinliğinde ve bahçelerde yaşayan ancak doğadaki dengeyi sağlayan küçük kurtçukları spagetti yutar gibi içine çekerek doğanın dengesini tehdit ediyor. Galler'in Cardiff Üniversitesi'nden Bill...
  4. Küfmü dediniz oda ne bu tavsiyelerle yok edin gitsin

Küfmü dediniz oda ne bu tavsiyelerle yok edin gitsin

Evet arkadaşlar küflerle başınız dertteyse hiç dert etmeyin bu önerileri denemekte fayda var.İşte evinizi küflerden uzaklaştırmak için ürünler Küf; giysiler, deri, kağıt, döşemelik kumaşlar, halılar ve boyalı ve boyasız yüzeyler gibi yüzeylere zarar vererek küf lekesi oluşmasına neden oluyor. 1. Bebek pudrası: Kitaplarınızdan bazılarını uygunsuz ortamda sakladıysanız ve küflendiyse,...
  5. Bu sabahtaa yoktun :((

Bu sabahtaa yoktun :((

Sabah gözümü açtım. Yine sen çıktın karşıma bir sonbahar vurgunuyla. Yağmur yağıyordu öyle ıslatıyordu ki kalbimi…… Yüreğim senin selinde boğuldu. Gözlerimde hayalinle dolaştım her yerde …… Seni sevmek ne kadar kolaydı .Gülüşün yeterdi kalbimde küçücükte olsa bi yer etmeye. Ama sevmek kadar kolay değil unutmak …… etle tırnak kopamazsa birbirinden bende senden ayrılamıyorum o kördüğüm...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş