1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Bu renk süper

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

saç modelleri,saç bakımı,saç renkleri,saç rengi,saç renkleri 2011

Bu saç rengine bayılıyorum çok şık duruyo.:D:D Bend eböyle yaptırsam diye düşünüyorum düğünüm için..

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

MeLOo ve ebru58 bunu beğendi.
  2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    bende çok beğeniyorum bunu

Young bride bunu beğendi.
  3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Evet çok güzel duruyor.

4. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    bende severim böyle renkleri çok güzelmiş

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evet güzelmiş :) Yaptır bence Tuğçe içinde kalmasın. Eminim sana çok yakışır:)

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yaptırmayı çok istiyorum düğünümde şıkır şıkır :D:D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evet düğünde yaptır:) Saç rengini değişince kadınların kendilerine olan güveni artıyor düğün günü hem o yeniliğin verdiği güvenle hemde gelin olmanın sevinciyle eminim ki, dünyalar güzeli olursun :) Oyy gözümde canlandırdım da yerim ben seni yaa :) Yavrum benim gelin olcak oyy oyy :kiss: Rabbim herşeyin en güzelini en hayırlısı ile nasip etsin sana ve cümlesine:)

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnn canım benim Allahım sana daha güzellerini daha iylerini nasip etsin cümlemize :) :kiss: güzel dileklerin için teşkr ederim bitanem

Bu renk süper konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu isimler süper ya

Bu isimler süper ya

isimlerin şekilli yazılışı şekilli isim yazılışları isimlerin yazılışları ozan yazıları burak yazıları zinedine zidane - bünyamin fidan michael jordan - mikail yorgan jennifer lopez - kilover obez eros ramazzotti - erol ramazanoğlu tony blair - tuna biliyor michael schumacher - malik şamaryer joseph stigler - yusuf istiklal shaquille o neal - şakir öneeğil elton john- elçin...
  2. bu toyota süper

bu toyota süper

TOYOTA, MART'TA BAŞLAYACAK CENEVRE MOTOR SHOW'DA YENİ KÜÇÜK ARACI IQ'YU TANITACAK. TOYATA'NIN YENİ TASARIMI OLAN IQ'NUN ŞEHİRİÇİ ULAŞIMDA DEVRİM YAPMASI BEKLENİYOR. IQ'NUN TOPLAM UZUNLUĞU SADECE 3 METRE... VE 3 YETİŞKİNİN RAHATLIKLA OTURABİLECEĞİ ALANIN DIŞINDA, BİR BİR ÇOCUK VE BAGAJ İÇİN DE UYGUN ALANLAR SAĞLIYOR. OTOMOBİLİN, 2008 YILI SONRASINDA SERİ ÜRETİMİNE BAŞLANMASI HEDEFLENİYOR....
  3. Süper Loto bu haftada devretti

Süper Loto bu haftada devretti

yay burcunun şanslı sayıları ikizler burcu şanslı sayıları Loto'da rekor ikramiye için çekiliş yapıldı. 6 sihirli rakam için büyük ödül tam 34,7 milyon TL! Süper Loto'nun 34 milyon liralık rekor ikramiyeli 72. hafta çekilişi yapıldı.11 haftadır 6 bilenin çıkmadığı Süper Loto'nun bu akşamki 72. hafta çekilişine 22 milyon 639 bin 396 lira devretti. Süper Loto daha önce en fazla 11...
  4. Süper bu banyolar

Süper bu banyolar

Hazır kar yüzünü göstermeye başlamışken soğuk bir gün sonrası eve gelip yorgunluğunuzu atabileceğimiz sıcacık modern bir küvetimiz olsa sizce de süper olmaz mı:? Hele bir de huzurlu bir müzik açıp,etrafına mumlarımızı yakıp,küvetimizi de mis kokulu köpüklerle doldurursak demeyin keyfimize:)
  5. Bu Yazın Işıltılı Renkleri

Bu Yazın Işıltılı Renkleri

Bu yaz yalnızca neon renklerin moda olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki renklere göz atmak fikrinizi değiştirebilir. Pasteller ve neonlar birbirini tamamlıyor beyaz ve çiçek desenliler canlı "ara renkler" ve beyaz birlikteliği pastel renkler beyaz Kaynak: 2012 yaz modasının gerçek renkleri - Frasb

Sayfayı Paylaş