bu resim yüzünden intihar edenler varmış

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
bu resim yüzünden intihar edenler varmış
kzrw3qn0.jpg

Evet arkadaşlar bu resim yüzünden intihar edenler vardır.

BU RESİM YÜZÜNDEN KİMLER İNTİHAR EDER

1) Şizofrenler
2) Çok Hassas Olanlar
3) Depresyonda olanlar

İNTİHAR ETMELERİNİN NEDENLERİ

1) Resme uzun süre bakarak birşeyler beklemeleri ve bozuk piskolojide oldukları için resmi farklı boyutlarda farklı biçimlerde görmeleri. (Tamamen Rahatsızlıklarından Dolayı)

2) Resme bakmayı bitirdikten sonra , yerde devamlı resimdeki kızı hayal etmeleri ve yanlarından önlerinden geçen herkesin yüzünü bu kızın yüzü gibi görmeleri.

3) İNTİHAR: Yine hastalıklarından dolayı kızla konuştuklarını sanmaları (biz o kişiyi görürken bize kendi kendine konuşuyormuş gibi geliyor) kızdan büyük ihtimal ölüm emri gibi halisinasyonlar gördükleri tahmin edilmektedir.

ayrıca yunan mitolojisine göre uzun süre gözlerine bakanı lanetliyomuş.o yüzden taş kesiliyolarmış.bu yüzden bi müzede bunun kafası ters duruyomuş(tersten bakınca etkilemiyomuş

Cevap: bu resim yüzünden intihar edenler varmış

bakış açıları ne kadar ilginçmiş
bana göre herhangi bir resimden farkı yok :)
teşekkürler canım paylaşım içinn

nekadarda saca demi paylasımın ıcın tsk ama bıas bozzuk bı resımmı
yoksa benım mı gözüm bosuluyor:hhh:

bu resmi daha önceden de görmüştüm ozaman da dikkatli bakmıştım şimdi de bana intihar ettirecek kadar bir güzellik görünmüyor

alla alla her hangi bir resim gibi duryo ben sahsen bir resim için gençligimin baharında kendime kıymam

kısslar zaten hasta olanlar intihar ediyormuş sağlıklı insan niye resme bakıp intihar etsinki:D
saol canım kızda güzelmiş:D
emeğine sağlık

Geri