Etiketler:
  1. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında trashmetal tarafından paylaşıldı.

Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz? Ben bu saç renklerini çok beğendim .Saçımı da boyatmak istiyorum gerçi daha karar da veremedim ama renklerin de tam adını koyamadım ? yardımcı olursanız memnun olurum ..
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    kumral bunlar hzal kayanınkini tam secemiyorum koyu kumral olabilirler yada acık

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Dore kestane , ve kumral tonları kullanılmış bu saçlarda ..
    Gerçi resimlerden o kadar çıkarabildim. Konu eskimiş ama olsun yazmak istedim :)

5. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renk renk bayan çamaşırları

Renk renk bayan çamaşırları

bayan çamaşırları Çamaşırcı geldi hanımmmm:D
  2. Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

40 yaşını bulmuş bir insan damarlarım tıkalımı değilmi anlaak istiyor diyelim arkadaşlarım. Bunu tam olarak hangi testle buluyoruz. Bağzı hastanelerde bununla ilgili 6 saniye yada 10 saniyelik anjiyo yapıldığı söyleniyor. Bayada pahallıymış ortalama 1.250 diyen hastanede var 2.500 diyen hastanede var. Bunu olan herhangi bir kişi var mı bana bu durum hakkında bilgi verebilir mi ? 40 yaşını...
  3. Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Sudan bıkmış balıklar dizisindeki Ezgi Eyüboğlunun saç rengi nedir sizce? http://img9.imageshack.us/img9/105/20208260.png
  4. Balanit tam olarak ne demektir?

Balanit tam olarak ne demektir?

iyi günler cinsel organımda şişme akıntı ve kızarma oldu.26 yaşındayım sünnetli değilim inancım gereği. Doktora göründüm organımdan örnek aldı .Test sonucu çıktı balanit dendi .Tam olarak durum nedir yardımcı olurmusunuz? Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  5. Bu ülke de yasal olarak çocuk sahibi olmak tam bir işkence

Bu ülke de yasal olarak çocuk sahibi olmak tam bir işkence

Yasal yollarla çocuk sahibi olmak için 40 yaşını aşmamış olmak gerekiyor. Saçmalık bu. Onlarca çocuk sokaklarda perişan olurken herhangi bir neden ile ölürken bu ülke evlatlik vermek için aptalca prosedür uyguluyor ve o minik yürekleri aç oldukları sevgi ve ilgiden yoksun bırakarak ziyan ediyor. Yazık hemde çok yazık !!!

Sayfayı Paylaş