Etiketler:
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Bu saç modelinin adı nedir? Yardım

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

su dalgasımı kuaföre resim gösterip yaptırcam umarım becerir :(

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bildiğim kadarıylada su dalgası olması lazım

Bu saç modelinin adı nedir? Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavram Geliştirme :Bunun adı nedir ?

Kavram Geliştirme :Bunun adı nedir ?

kavram geliştirme kavram geliştirme nedir adı nedir Nesnelerin isimleri hakkında konuşmak için pek çok uygun zaman vardır. Çocuğunuzun sizi duyduğundan emin olun. Onun neyi araştırdığına bakın. Ayak parmağına bakıyorsa, ayak parmağı hakkında konuşun. Bebeğinizin kelimeyi dinlemesi ve bakması için doğal ortamlar yaratın. Farz edin ki bebeğinizin karnı aç. “Babanın çantasında ne var?” diye...
  2. Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

canan çiçeği bakımı canan çiçeği Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun? Bu çiçeğin adına hemen gitme daha çok vaktimiz var koydum... Ve bu çiçeği kocaman bir şehirmiş gibi incelemenizi istiyorum... Bakın desenlerine, saflığına, ve anlayın bizi nasıl bir yaratıcı yarattı... Ve yaratanın müthiş işçiliğini görün. Kavrayın... Ve bilin ki Allah her zaman kahır vermez bize... Bazen bu çiçek kadar...
  3. yeşilaya neden bu adı koymuşlar

yeşilaya neden bu adı koymuşlar

yeşilaya neden bu adı koymuşlar cevabını bilenler yazarsa çok sevinirim meraklandım :)
  4. Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Ben Eşimle İlişkiye girdikten sonra Hem Vajinamdan Hemde Makatta Sarı Renkte Akıntı Gelmeye Başladı Ne Olabilir Bu Lütfen Yardım??
  5. Çalan survivor şarkısının adı nedir yardım lütfen

Çalan survivor şarkısının adı nedir yardım lütfen

Anılın Takımı Ödül Hediyesi - Jet Ski Ve Tekne Keyfi - Survivor Ünlüler Gönüllüler - Acunmedya - Video Vidivodo 03:08 de çalan şarkının adını bilen varsa söyleyebilir mi lütfen

Sayfayı Paylaş