Bu şekilde Ben de hamile olabilir miyim??

Hayır hayatım bütün dünya kullanıyor gebelik testlerinin yanılma oranı çok düşüktür. Adet olursun bu kadar takıntı haline getirme ve dikkat et sonraki ilişkilerinde. Sevgiler

çok samimisiniz yanıtladığınız için çok teşekkür ediyorum inşallah yakında adet olurum ve endişem sona erer
Hayır hayatım bütün dünya kullanıyor gebelik testlerinin yanılma oranı çok düşüktür. Adet olursun bu kadar takıntı haline getirme ve dikkat et sonraki ilişkilerinde. Sevgiler
merhaba yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim ağustosun 22sinde normal pıhtılı biçimde adet oldum 5 gün kadar sürdü epey kanamalıydı içim çok rahatlamıştı fakat eylül 8 gibi birkaç damla kan geldi adetimden sonra başka bir ilişkim de olmamıştı bu beni korkutmalı mı teşekkür ederim

Hayır hayatım bu sene kesinlikle korkutmamalı hamile değilsin sıkıntı yok ama lütfen ilişki yaşarsan çok dikkat et koruma yöntemlerini mutlaka kullan

Hayır hayatım bu sene kesinlikle korkutmamalı hamile değilsin sıkıntı yok ama lütfen ilişki yaşarsan çok dikkat et koruma yöntemlerini mutlaka kullan
teşekkür ederim bir dahaki ilişkilerimde çok çok dikkatli olacağım bu psikolojiyi yaşamak çok zor gerçekten...internette o kadar çok şey var ki insanın kafası karışıyor ve korkuyor. yani normal adet gören birinin hamile olması kesinlikle imkansız değil mi. üstelik oldukça ağrılı kanamalı ve pıhtılıydı yerleşme kanaması olmadığı kesin. bu durumda hiç hamilelik ihtimali yok değil mi?

teşekkür ederim bir dahaki ilişkilerimde çok çok dikkatli olacağım bu psikolojiyi yaşamak çok zor gerçekten...internette o kadar çok şey var ki insanın kafası karışıyor ve korkuyor. yani normal adet gören birinin hamile olması kesinlikle imkansız değil mi. üstelik oldukça ağrılı kanamalı ve pıhtılıydı yerleşme kanaması olmadığı kesin. bu durumda hiç hamilelik ihtimali yok değil mi?
+ ek olarak son adetimden sonra beyaz akıntım başladı kilodumda iz bırakacak kadar devam ediyor

Hamile kalabilmeniz için spermlerin vajina içine girmesi rahim de yumurtanızla birleşmesi gerekir. Sürtünme yoluyla dışarıya boşalmada bu ihtimal çok çok düşük zaten test yapmışsınız hamile değilsiniz. Spermler dışarı da en fazla 1 saat yaşarlar dışarıya boşalma da dışarıdaki spermlerin canlı kalarak rahim içine doğru ilerlemesi ve yumurtlama döneminde yumurtayı döllemesi gerekir bu çok uzak bir ihtimal , olabilir mi olabilir ama çok istisnai bir durum. Test yapmışsınız zaten.
Bakın herkese farklı bir şey söylemişsiniz

Geri